Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
RyszardRyszard2
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
RyszardRyszard2
  29 grudnia, o 15:58 (pierwszy post)

Dlaczego dostałem bana

Postaw dwa statki na pełnym morzu, bez wiatru, bez nurtu, a w końcu spotkać się muszą.

RyszardRyszard2
RyszardRyszard2
  29 grudnia, o 16:01

Problem tego portalu jest taki ze panują faceta za byle co a zas kobiety mogą być nagie

Postaw dwa statki na pełnym morzu, bez wiatru, bez nurtu, a w końcu spotkać się muszą.

Avatar użytkownika BananowySernikBananowySernik
Reputacja: -60 | BluzgometrTM: 51
BananowySernik
  29 grudnia, o 16:37
RyszardRyszard2
RyszardRyszard2: Problem tego portalu jest taki ze panują faceta za byle co a zas kobiety mogą być nagie

Rysiu , opisz mi twój problem ? Co się dzieje?
:banan:FORUM:banan:
RyszardRyszard2
RyszardRyszard2
  29 grudnia, o 16:45

Nie wiem dlaczego dostaje baby na dodawanie zdjęć a zas kobiety tu nagie zdjęcia dają z widocznymi narządami typu cipka i cycji oraz tylek bez odzieży akurat mam ku temu dowody oraz na kamerach tez są pokazy sex i nikt nie dostaje bana a jak ja zrobię zdjęcie w majtkach od razu ban

RyszardRyszard2
wpis jest ukryty
RyszardRyszard2
RyszardRyszard2
  29 grudnia, o 16:55

Proszę o wyjaśnienia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.