BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
wpis jest ukryty
oam
oam
  29 grudnia 2019
BartekI987
BartekI987: Wygląda to tak, jakby ktoś zdobył dane logowania do starych nieuzywanych kont i dodał do opisu adres strony.
Gdy natrafisz na taki profil podeślij mi login w wiadomości prywatnej, przekażę to technikom, będzie to łatwiej sprawdzić mając jakikolwiek przykład. :)
Ustawianie takich statusów jest zabronione, gdy natkniesz się na taką treść- zgłoś takie konta najlepiej bezpośrednio do kogoś z Fotka Przyjaciół, tutaj lista:

https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
BartekI987
BartekI987: adres wygląda następująco
Niestety, muszę ten post ukryć z racji tego linku. :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019

Kazde takie konto zgłaszam korzystając z opcji "zgłos naruszenie"

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, muszę ten post ukryć z racji tego linku. :)


A nie mogłas wymoderowac samego linku? Bo teraz to wygląda bardziej jak cenzura niewygodnych dla serwisu tresci...
Apeluje o przywrocenie pierwszego posta z zasloniętym linkiem, chociaz umiesciłem go po to zeby ktos z serwisu wiedzial o co chodzi
oam
oam
  29 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: A nie mogłas wymoderowac samego linku? Bo teraz to wygląda bardziej jak cenzura niewygodnych dla serwisu tresci... Apeluje o przywrocenie pierwszego posta z zasloniętym linkiem, chociaz umiesciłem go po to zeby ktos z serwisu wiedzial o co chodzi
Moderatorzy Forum, FP i FT widzą ukryty wpis, nie da się usunąć samego linku. :)
BartekI987
BartekI987: No to wez go przywroc, a ja go edytuję.
Edytować można tylko do 15 minut od dodania. :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moderatorzy Forum, FP i FT widzą ukryty wpis, nie da się usunąć samego linku. :)

No to wez go przywroc, a ja go edytuję.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 grudnia 2019
BartekI987
BartekI987: No to wez go przywroc, a ja go edytuję.

Nie edytujesz czas upłynął, załóż nowy wątek bez linków.

Spamerskie konta cały czas monitorujemy, utrudniamy stąd wymyślają inne sposoby jak z tymi przejmowanymi kontami.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019

Gdyby to były jedno czy dwu dniowe konta to co innego. A sprawa dotyczy kont np z 2008 roku, gdzie uzytkownicy pewnie nawet nie mają pojęcia o tym procederze

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 grudnia 2019
BartekI987
BartekI987: Gdyby to były jedno czy dwu dniowe konta to co innego. A sprawa dotyczy kont np z 2008 roku, gdzie uzytkownicy pewnie nawet nie mają pojęcia o tym procederze

Zauważyłem to moderując zgłoszenia, rzeczywiście bardzo stare konta z brakiem aktywności odżywają i pełną role reklamowych, może jakieś słabe hasła ustawione, ale to już dla administratora fotki zweryfikowanie.

Dziękuje za zwrócenie na to uwagi, zajmą się tym na pewno bardzo szybko.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019

Pytanie tylko jak zostały pozyskane hasła. Dzisiaj ze 3 takie konta widziałem wszystkie miały taki sam adres w opisie.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 grudnia 2019

Nawet gdyby takie coś doszło do na pewno Fotka by na takie coś bardzo szybko zareagowała

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet gdyby takie coś doszło do na pewno Fotka by na takie coś bardzo szybko zareagowała

Zakładając ze mieliby tego swiadomosc
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 grudnia 2019
BartekI987
BartekI987: Guru35: Nawet gdyby takie coś doszło do na pewno Fotka by na takie coś bardzo szybko zareagowała Zakładając ze mieliby tego swiadomosc

na pewno by mieli świadomość tego że coś dzieje się nie dobrego z fotką
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno by mieli świadomość tego że coś dzieje się nie dobrego z fotką

Myślenie życzeniowe. Nie ma sensu tego roztrząsać czy wiedzą czy nie, faktem jest ze ostatnio "ożyło" wiele martwych kont w celu promowania stron erotycznych. Wcześniej takie zjawisko widywałem jedynie na nowych, masowo zakładanych kontach.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 grudnia 2019

zapewniam cię że jeśłi pokazują się takie profili z w/w linkami do strono dla Dorosłych to moderacja od razu na takie coś reaguję, lecz prosze pamiętam że mod ma też życie prywatne i nie jest w stanie siedzieć tu 24/7

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewniam cię że jeśli pokazują się takie profili z w/w linkami do strono dla Dorosłych to moderacja od razu na takie coś reaguję, lecz proszę pamiętam że mod ma też życie prywatne i nie jest w stanie siedzieć tu 24/7


Ale o czym Ty w ogóle piszesz? Czy ja mam do kogoś pretensje, ze takie konta się pojawiają? Chodzi o to, ze są to stare, nieuzywane od dawna konta, do których ktoś musiał zdobyć hasła... Przeczytaj ukryty pierwszy post o ile masz do niego dostęp to zrozumiesz o co mi chodziło.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.