MariuszJosef
Posty: 2 (po ~237 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MariuszJosef
  13 grudnia 2019 (pierwszy post)

Witam. Po wejściu w zakładkę "Podglądacz" tam są różne osoby i po naciśnięciu przycisku "X" danej osoby co się stanie, co to oznacza?
Czy ta osoba wie o tym, została o tym poinformowana, jest świadoma tego, że ja nacisnąłem na nią "X"?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MariuszJosef
MariuszJosef: Witam.


Cześć.
MariuszJosef
MariuszJosef: Po wejściu w zakładkę "Podglądacz" tam są różne osoby i po naciśnięciu przycisku "X" danej osoby co się stanie, co to oznacza?

"X" oznacza że oddałeś decyzję negatywna na osobę. "X" ma wartość oceny "6.00" to tak jak byk kiedyś dał ocenę "1 lub 6" jak istniała skala ocen od 1 do 10 + 11.
MariuszJosef
MariuszJosef: Czy ta osoba wie o tym, została o tym poinformowana, jest świadoma tego, że ja nacisnąłem na nią "X"?


To dziwnie dział, osoba otrzymuję tylko powiadomienie w decyzjach "TAK - NIE" jak dostanie tylko decyzję na "TAK". Jeżeli ktoś otrzyma "X" to nie otrzymuję takiego powiadomienia że dostał "X". Ale jest to łatwo ocenić i nie trzeba posiadać Premium Klubu Gwiazd żeby wiedzieć kto za decydował na ciebie "X". Np, masz podgląd osoby lub więcej i nie otrzymałeś powiadomienia że ktoś oddał na ciebie decyzję na "TAK", a klikasz w odwiedzający ciebie profil w danej chwili i tam jest pytajnik "?" to oznacza że otrzymałeś "X" i to działa również w odwrotnym kierunku.
Jeżeli osoba posiada Premium to jest świadoma tego że dałaś jej "X" :)
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.