Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  11 grudnia 2019 (pierwszy post)

Na komórce wchodzę bezpośrednio na stronę podglądacza. Jeśli chwilę mnie nie było (zapewne tyle, by sesja wygasła), to wejście przekierowuje mnie na URLhttps://api.fotka.com/v2/user/keepalive/?login_auto=%2Fpodgladacz i mym oczom ukazuje się JSON z moimi danymi. Muszę drugi raz wejść by zobaczyć poprawną stronę.

Najnowszy Chrome, Android 9

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  9 stycznia 2020
Beholder
Beholder: To po kiego jest dział Fotka, jeśli nie do takich zgłoszeń?


Ano po to, by dac userom złudzenie, że jak napiszą to ktoś kompetentny odpisze. Sam zakładałem kilka tematów na forum w dziale "fotka" mysląc, ze ten dział przeglądają osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie serwisu. Oczywiscie było to bardzo naiwne. Jeśli błąd faktycznie istniał to zawsze czytam od kogoś z moderatorów, zebym zgłosił sprawę do FT, czyli nikt tych tematów nie czyta oprócz moderatorów ktorzy z kolei mogą co najwyzej szepnąc komuś "wyzej" ze cos jest nie tak. Wydawałoby się ze ten dział własnie służy do merytorycznej dyskusji na temat problemów, sugestii, pomysłow itp lecz tak naprawdę jest to "wentyl bezpieczeństwa" żeby sobie ludziki mogły pomarudzic aż im się znudzi.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  10 stycznia 2020

Ano, nawet nie korzystają z darmowego QA, cóż począć

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Grrryze
Grrryze
  10 stycznia 2020

W takim razie po co jest ten dział ?

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  11 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie po co jest ten dział ?

Napisałem wyżej po co... Ludzie potrzebują złudzenia, ze ich marudzenie kogoś obchodzi. Tutaj się mogą wyżalić, a administracja serwisu i tak zawsze robi swoje.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  12 stycznia 2020

Błąd oczywiście nadal nie poprawiony (surprise, surprise)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

DominikWawrzyniak2
Posty: 19 (po ~34 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 25
DominikWawrzyniak2
  20 stycznia 2020

Czekam na was 😘😘

Szukam sex

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.