BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  9 grudnia 2019 (pierwszy post)

Przed chwilą przeglądając profile kobiet, kilka razy z rzędu wyskoczył mi męski profil, mimo tego ze zaznaczone w filtrze są tylko kobiety. To już nie pierwszy raz ale dzisiaj w TAK-NIE po raz pierwszy pojawiły się 3 pod rząd. I nie były to profile, na których źle była ustawiona płeć uzytkownika.

AaaaBb
Posty: 23 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
AaaaBb
  9 grudnia 2019

U mnie podobnie.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  9 grudnia 2019

Mam nadzieje, ze to przypadek, a nie jakies lobby ze strony LGBT.

Grrryze
Grrryze
  9 grudnia 2019

Ten problem jest już od dawna. Co jakiś czas potrafi "wejść" męskie konto w "TAK/NIE" oraz w widoku "Online" mimo, że filtr ustawiony jest na konta tylko damskie. Sprawdzałem już czy problemem tkwi w tym, że panowie zakładają damskie konta, ale to nie to.

Może kiedyś to zweryfikują.

Lehi
Lehi
  9 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten problem jest już od dawna. Co jakiś czas potrafi "wejść" męskie konto w "TAK/NIE" oraz w widoku "Online" mimo, że filtr ustawiony jest na konta tylko damskie. Sprawdzałem już czy problemem tkwi w tym, że panowie zakładają damskie konta, ale to nie to. Może kiedyś to zweryfikują.
To nie problem ani błąd.
Facet może oddać głos na faceta, jeśli ma w wyszukiwaniu zaznaczonych mężczyzn, lub oddać głoś na kobietę i mężczyznę jeśli ma zaznaczone obie płci. I będzie to miało miejsce, bez znaczenia jak Ty masz ustawione, ponieważ to Ty się pokazujesz komuś i nie masz żadnego wpływu na głosowanie i dokonane ustawienia przez innych. Pozostaje przywyknąć, ze podobasz się osobnikom tej samej płci.
Co do online - warto zgłosić na kontakt. ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 grudnia 2019

Może również być tak że dana osoba pomyliła płeć przy założeniu konta. Np przykład, mężczyzna zakłada konto i pomyłkowo zaznaczył płeć "Kobieta" i taki profil z męskimi zdjęciami będzie się wyświetlał wśród kobiet i jest prawdo podobieństwo że mogłeś na trafić na takie profile. Hmm np miałeś podgląd kobiety w Podglądaczu i kliknąłeś w nią żeby ją zobaczyć i po obczajeniu jej nie wychodziłeś z jej profilu tylko klikałeś "Następny profil" a tam wówczas przeglądasz osoby które odwiedziły twój profil i mogło być również tak że mogłeś mieć kilka odwiedzin Mężczyzn i na nich natrafiłeś przeglądając a myślałeś że oglądasz nowe osoby.

HardStyled83ddd0a
Grrryze
Grrryze
  9 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie problem ani błąd. Facet może oddać głos na faceta


Proszę czytać ze zrozumieniem. Piszemy o pojawianiu się niechcianych wyników mimo ustawień filtrowania na same kobiety.
Grrryze
Grrryze
  9 grudnia 2019

@Owad

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdzałem już czy problemem tkwi w tym, że panowie zakładają damskie konta, ale to nie to.

Dodam jeszcze, że błąd pojawia się nawet w fotka API i zgłaszałem go już kilkanaście razy bez odzewu.

Owad
Owad: Hmm np miałeś podgląd kobiety w Podglądaczu i kliknąłeś w nią żeby ją zobaczyć i po obczajeniu jej nie wychodziłeś z jej profilu tylko klikałeś "Następny profil" ...


A z tym się zgadzam, nowi użytkownicy mogą nie mieć pojęcia, że tak się dzieje :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  10 grudnia 2019
Owad
Owad: Może również być tak że dana osoba pomyliła płeć przy założeniu konta. Np przykład, mężczyzna zakłada konto i pomyłkowo zaznaczył płeć "Kobieta" i taki profil z męskimi zdjęciami będzie się wyświetlał wśród kobiet i jest prawdo podobieństwo że mogłeś na trafić na takie profile.


Kiedy tak jest, pozostałe miejsca na zdjęcia przedstawiają szarą damską sylwetkę. Mi chodzi o profile, męskie na których płeć jest prawidłowo ustawiona.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  10 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie problem ani błąd. Facet może oddać głos na faceta, jeśli ma w wyszukiwaniu zaznaczonych mężczyzn, lub oddać głoś na kobietę i mężczyznę jeśli ma zaznaczone obie płci. I będzie to miało miejsce, bez znaczenia jak Ty masz ustawione, ponieważ to Ty się pokazujesz komuś i nie masz żadnego wpływu na głosowanie i dokonane ustawienia przez innych.


Ależ tu nie chodzi o to, ze inni faceci mogą na mnie głosować (chociaż wolałbym, zeby tego nie robili) a o sam fakt, ze to MI wyswietlają się męskie profile pomimo tego, że zaznaczone mam jedynie kobiety. Zanim zabierzesz głos w dyskusji przeczytaj dokładnie w czym problem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.