BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  7 grudnia 2019 (pierwszy post)

Zauwazyłem przed chwilą problem na fotce. Przeglądając profile natrafiłem na taki, ktory kiedys dodałem na czarną listę. Zamiast opcji "zablokuj" wyswietla się "odblokuj" a ja normalnie mogę przeglądac dany profil. Co więcej, mogę nawet wysłac do danej osoby prywatną wiadomosc, mimo, ze pozniej w wiadomosciach pojawia się komunikat, ze nie mogę do tej osoby pisac, bo jest na CL. O co tu chodzi?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: Zauwazyłem przed chwilą problem na fotce

Moim zdaniem to nie problem jest.
BartekI987
BartekI987: Przeglądając profile natrafiłem na taki, ktory kiedys dodałem na czarną listę. Zamiast opcji "zablokuj" wyswietla się "odblokuj" a ja normalnie mogę przeglądac dany profil. Co więcej, mogę nawet wysłac do danej osoby prywatną wiadomosc, mimo, ze pozniej w wiadomosciach pojawia się komunikat, ze nie mogę do tej osoby pisac, bo jest na CL. O co tu chodzi?


Prawdo podobnie na trafiłeś na profil MOD. Może być również tak że wtedy przez ciebie dodana osoba na CL mogło zostać MOD i teraz przypadkowo na nią trafiłeś, i do takiej osoby możesz napaść PW jeżeli jest u ciebie na CL.

Tak zakładam.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  7 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Prawdo podobnie na trafiłeś na profil MOD. Może być również tak że wtedy przez ciebie dodana osoba na CL mogło zostać MOD i teraz przypadkowo na nią trafiłeś, i do takiej osoby możesz napaść PW jeżeli jest u ciebie na CL.Tak zakładam.


Moderator ma chyba znaczek przy nazwie profilu. Na fotce zdarzają się najdziwniejsze błędy.

Az się pofatygowałem i faktycznie dany profil znajduje się teraz na liscie przjaciół kamerek...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: Moderator ma chyba znaczek przy nazwie profilu


Tak. Aleś weź po uwagę że te znaczki maja tylko Fotka Przyjaciel. Mogłeś kogoś dodać do CL np: mnie, koleżankę z Czat lub kolegę z Kamerek i my takiego znaczku nie mamy. Mamy np: na Czat/forum/kamerki.
BartekI987
BartekI987: Az się pofatygowałem i faktycznie dany profil znajduje się teraz na liscie przjaciół kamerek...

; )
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.