Majka40
Majka40
  31 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Prosze o lepszu filtr wiekowy bo dzieci pisza

Avatar użytkownika Nightwolf1985Nightwolf1985
Posty: 994 (po ~82 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 62
Nightwolf1985
  31 sierpnia 2019

Zawsze może Pani sobie ustawić w jakim wieku może znajdować osoby tutaj

I\'m walking away\
from all i need\

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14781 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Majka40
Majka40: Prosze o lepszu filtr wiekowy bo dzieci pisza

Na przykład, co byś poprawiła/zmieniła/dodała itp? Żeby te dzieci nie podglądały.
HardStyle d83ddd0a
Videl
Videl
  2 września 2019

Guru te wasze ustawienia to możecie sobie sami ustawiać bo mam ustawione od 20 do 34 lat a i tak młodsi i starsi piszą i podglądają serca dają też mi się to nie podoba . Mam po to ustawiony wiek aby tylko te osoby w tym wieku wchodziły .
Więc poprawcie to .

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4139 (po ~196 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 września 2019
Majka40
Majka40: Prosze o lepszu filtr wiekowy bo dzieci pisza

Dzieci same ustawiają filtr na kobiety dużo starsze od nich, na to wpływu fotka nie ma, nie wprowadzili żadnych blokad i raczej tego nie zrobią.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
BujajacaWoblokachh
Posty: 44944 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 września 2019
Videl
Videl: Guru te wasze ustawienia to możecie sobie sami ustawiać bo mam ustawione od 20 do 34 lat a i tak młodsi i starsi piszą i podglądają serca dają też mi się to nie podoba . Mam po to ustawiony wiek aby tylko te osoby w tym wieku wchodziły .


Ustawienie kryterium wiekowego w opcjach przegladania profili odnosi sie tylko i wylacznie do profili, ktore wyszukuje uzytkownik, ktory te kryteria ustawi, nie do osob, ktore przegladaja jego profil.

Fakt, faktem X lat temu byla opcja umozliwiajaca wybor przedzialu wiekowego Uzytkownikow, ktorzy moga nasz profil przegladac,ale zrezygnowano z tej funkcjonalnosci.

Na dzien dzisiejszy mozna jedynie zmniejszyc ryzyko przegladania naszych profili czy otrzymywania wiadomosci od uzytkownikow z grupy wiekowej jaka nas nie interesuje poprzez ukrycie swojego profilu w podgladaczu, samodzielne unikanie odwiedzin takich profili (co moze generowac rewizyty), itd...

Mozna tez probowac pisac do Administracji serwisu: https://fotka.com/kontakt z prosba o ponowne wprowadzenie kryteriow wyboru wieku osob odwiedzajacych nasze profile.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14781 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Fakt, faktem X lat temu byla opcja umozliwiajaca wybor przedzialu wiekowego Uzytkownikow, ktorzy moga nasz profil przegladac,ale zrezygnowano z tej funkcjonalnosci.


Szkoda że zrezygnowano z tej funkcjonalność to było całkiem spoko, ustawiało się do ilu lat mogą cie podglądać osoby, np ustawiało się wiek 34 do 45 lat i tylko w tym wieku mogły nas osoby podglądać, młodsze od 33 lub starsze 46 nie mogły już bo pojawiał sie komunikat, tylko nie pamiętam już treści tego komunikatu.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Mozna tez probowac pisac do Administracji serwisu: https://fotka.com/kontakt z prosba o ponowne wprowadzenie kryteriow wyboru wieku osob odwiedzajacych nasze profile.

Wątpię czy coś to da, jedna osoba to mało, musiało by więcej takich osób napisać do nich z takim powrotem tej opcji żeby to jakoś rozpatrzyli im więcej osób by napisało tym większa szansa na powrót tej opcji by była :)
HardStyle d83ddd0a
oam
oam
  3 września 2019
Owad
Owad: Szkoda że zrezygnowano z tej funkcjonalność to było całkiem spoko, ustawiało się do ilu lat mogą cie podglądać osoby, np ustawiało się wiek 34 do 45 lat i tylko w tym wieku mogły nas osoby podglądać, młodsze od 33 lub starsze 46 nie mogły już bo pojawiał sie komunikat, tylko nie pamiętam już treści tego komunikatu.
Zbędne, dodatkowo w efekcie tego byłyby zakładane masowo konta z fałszywym wiekiem, którego stricte zweryfikować się nie da.
Videl
Videl: Mam po to ustawiony wiek aby tylko te osoby w tym wieku wchodziły . Więc poprawcie to .
Jw. Nie ma nic do poprawy. Wszystko jest tak jak być powinno! @BujajacaWoblokachh wszystko opisała - ustawienia o których wspominasz, są tylko dla Ciebie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.