Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
SteelI
Posty: 1 (po ~113 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 39
SteelI
  22 lipca 2019 (pierwszy post)

Bez jaj 3 linijki na opis co to ku.. Ma być. To już na pornhu... Jest więcej miejsca na opis w profilu xdddddd

F0X
wpis jest ukryty
F0X
F0X
  22 lipca 2019

Opis na fotce traktujmy jako status do opisania w kilku słowach o czym myślimy i co czujemy. Kiedyś w odległych czasach które nie wielu fotkowiczów pamięta można było mieć długie i pełne opisy bez żadnych limitów i to podzielone na sekcje "o nas" czy opisujące idealnego partnera, to było jeszcze za czasów jak fotka miała stare logo, nie było czegoś takiego jak przyjaciele forum, czatów o kamerkach nie wspominam bo na początku były czat ruletką i za opisywanych czasów chyba jeszcze nie istniały.

Wracając do tematu ostatecznie z wejściem nowego brandingu raz na zawsze zrezygnowano z opisów, jak dla mnie szkoda bo to po opisach można było jeszcze lepiej poznać człowieka, jego styl pisania i oczekiwania jeszcze przed napisaniem PW. Ale FT w tych czasach podjęło taką decyzje z niewiadomych mi przyczyn i tak zostało.

F0X
F0X
  22 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 22 lipca 2019

i może nie wszyscy wiedzą lub pamiętają to opisy na fotce nie zostały usunięte, gdzieś w bazie danych nadal istnieje tabela która za nie odpowiada, wystarczy będąc na swoim profilu dodać w pasku adresowym /opisy np. w moim przypadku to adres:
https://fotka.com/profil/F0X/opisy
Więc skoro developerzy bazy i kodu tego nie usunęli to jest szansa że może kiedyś funkcja opisów wróci. Przecież nic nie stoi na przeszkodzi by w profilach był jakiś button który w identyczny sposób te opisy by wyświetlał w przeglądarce i fotkowej aplikacji. I dać tą opcjonalność tylko dla gwiazd, bez edycji html i dodawania grafik aby zachować responsywność. Fotka Team zyskałaby dodatkowy atut do zakupu gwiazdy.

GRADEK83
GRADEK83
  29 lipca 2019

Z tego co pamiętam sporo w opisach było opisów skopiowanych od innych albo jakieś pierdoły ludzie tam wklejali ale faktycznie jak się czasem trafiło na fajny opis to miło się czytało i nie jeden chciał z taką osobą nawiązać kontakt. Tak czy inaczej fotka coś straciła kawałek intelektualnej części.... bo teraz to wyznacznikiem profilu jest tylko zdjęcie i to czy ktoś pokazał się od strony dupy czy cycków albo gołej klaty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.