BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019 (pierwszy post)

Chciałem zasłonić osobę trzecią widoczną na jednym z moich zdjęć. Klikam "edytuj" , wybieram stempel, emotikony i dalej wklejam na zdjęcie zasłaniając to co uważam za stosowne. Klikam "zatwierdź", następnie "zapisz". Wszystko wygląda ok, do momentu kiedy nie odswieże strony. Zaklejone zdjęcie jest znowu bez stempla. Probowałem juz 3 albo 4 razy i za każdym razem bezskutecznie, przy czym jedno zdjęcie udalo mi się "ocenzurować" bez problemu za pierwszym razem. O co chodzi?

Dobra, chyba tym razem się udało ale i tak cos dziwnie to działa. 4 razy edytowałem zdjęcie...

Pojawił się kolejny problem. Po dodaniu stempla zniknął opis zdjęcia i został zastąpiony oryginalną datą umieszczenia fotki w serwisie. Czy tak powinno byc? Pierwszy raz korzystałem z tych waszych stempli i po zapisaniu zdjęcia musiałem ponownie edytować podpis pod zdjęciem, a wcale tego nie chciałem zmieniac...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: Dobra, chyba tym razem się udało

Ten edytor do końca nie działa tak jak należy. Ja np przycinałem zdjecia, zatwierdź zapisz i po tym bez zmian. Musiałem się wylogować lub 4 lu 5 krotnie wejść na profil żeby to zaskoczyło.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019
Owad
Owad: Ten edytor do końca działa tak jak należy.

Czyli raczej NIE do konca... edytowałem pierwszy raz zdjęcie kilka godzin temu. Teraz zajrzałem na fotke a tam stara wersja zdjęcia. Dopiero powtorzenie kilkukrotne edycji sprawiło, ze uzyskałem zamierzony efekt. Problem z podpisem jednak pozostał i podpis rownież ponownie musiałem edytowac, gdyż stary gdzieś wsiąkł.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Czyli raczej


Trzeba problem zgłosić tutaj: https://fotka.com/kontakt#formularz
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019

Właściwie to mało rzeczy na fotce działa DO KONCA tak jak trzeba. Czasem piszę z kimś przez np godzinę, gdy fotka uparcie twierdzi, że ta osoba jest offline, czasem jest zupełnie na odwrot. Wiem, ze niebieska kropka jeszcze przez 15 minut moze byc aktywna jesli ktos wyjdzie z fotki bez wylogowania ale dostawanie wiadomosci od osob offline to raczej błąd fotki. Jeszcze inna kwestia, to nazwy miejscowosci. W podglądaczu widze profil (sytuacja z dzisiaj) z Radomia, wchodze namprofil a tam zupełnie inna miejscowośc. Zaglądam ponownie w "podglądacz" a tam znow Radom. Jakby pobierało rozne rekordy z bazy danych. Czasem widzę, ze np ktoś był online 60 minut temu, co wygląda absurdalnie. Rozumiem 59 minut ale przy 60 powinno pokazac"godzinę" temu. Można by mnożyc takie absurdy.

Kobietka28
Posty: 1 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Kobietka28
  21 lipca 2019

hej a jest mozliwosc blokady zdjecia lub dodania do listy gdzie tylko po akceptacji sa widoczne? kiedys tak było.

oam
oam
  21 lipca 2019
Kobietka28
Kobietka28: hej a jest mozliwosc blokady zdjecia lub dodania do listy gdzie tylko po akceptacji sa widoczne?
Jeśli pisząc o blokadzie zdjęć, masz na myśli bana na dodawanie zdjęć - owszem, można go wyłapać, aczkolwiek drugiej części pytania nie rozumiem, nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z dodaniem zdjęcia do listy. Jakiej listy? :-)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: drugiej części pytania nie rozumiem, nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z dodaniem zdjęcia do listy. Jakiej listy? :-)

Myślę że chodzi jej o "ALBUMY" których już nie ma. Można było stworzyć album i go zablokować d83ddd12 do znaczy album prywatny i fotki widoczne były tylko dla użytkownika. Lub po prostu stworzyć Album np: Wakacje i tam zrobić listę/poprzenosić tylko fotki z Wakacji :)
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.