PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  11 lipca 2019 (pierwszy post)

Prosiłem 2 tygodnie temu o naprawę kamerki , heh tak się doczekam prędzej oślepne. ŻARTY JAKIEŚ

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  11 lipca 2019

A powiedz z czym masz dokładnie problem ? spróbuje Ci pomóc

PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  11 lipca 2019

Kiedy włączam moja kamerkę i ktoś np napisze do mnie nie mogę odpisać A widzieć kto jest czy chłopak czy kobieta, miałem taki sam problem wcześniej i szybko mi zaktualizowali fotke i nie było zadnego problemu , a teraz czekam j7z drugi tydzien i nic

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  11 lipca 2019

zrób aktualizację takiego programu jak Adobe Reader powinno pomóc

F0X
F0X
  11 lipca 2019
Aro34
Aro34: zrób aktualizację takiego programu jak Adobe Reader powinno pomóc


gość ma problem z PDF-ami czy z kamerkami ? ja bym obstawiał bardziej aktualizację Adobe Flash-a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  11 lipca 2019

fox masz rację mój błąd

oam
oam
  12 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy włączam moja kamerkę i ktoś np napisze do mnie nie mogę odpisać A widzieć kto jest czy chłopak czy kobieta, miałem taki sam problem wcześniej i szybko mi zaktualizowali fotke i nie było zadnego problemu , a teraz czekam j7z drugi tydzien i nic
Zaktualizowali Ci fotke?... Na jakim urządzeniu robisz ta transmisję?
PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  12 lipca 2019

Nic nie zaktualizowali jest jak było

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  12 lipca 2019

napisz mi na PW

PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  13 lipca 2019

Oam nic nie zrobili. NIC. żenada !

oam
oam
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oam nic nie zrobili. NIC. żenada !
Spokojnie. :-)
Wczesniej napisałeś, że Zaktualizowali Ci fotkę i problem ustał, tylko nie napisałeś na jakim urządzeniu robisz transmisję, a to jest kluczowe. :-)
Podaj proszę dokładny opis problemu, z miejscem jego występowania i urządzeniu którego używasz. Wtedy postaram sie Tobie pomóc. :-)
PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  13 lipca 2019

Dziękuję jesteś bardzo miła:) transmisje robię na telefonie z aplikacji pobranej z sklep Play gdy wchodzę na moje wideo ktoś wejdzie na mój pokój nie widzę kto napisze on do mnie , i janie mogę odpisać. Zglosilem to i naprawili moja kamerka byla całkiem inna.

oam
oam
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję jesteś bardzo miła:) transmisje robię na telefonie z aplikacji pobranej z sklep Play gdy wchodzę na moje wideo ktoś wejdzie na mój pokój nie widzę kto napisze on do mnie , i janie mogę odpisać. Zglosilem to i naprawili moja kamerka byla całkiem inna.

Sprawdziłes czy w sklepie play jest dostępna aktualizacja aplikacji? Jeśli jest- to konieczna jest jej instalacja.
Możesz również spróbować:
Wyczyścić cala historię aplikacji i się przelogowac lub zrobić reinstalacje (odinstalować i zainstalować ponownie).
Gdyby jednak nic a nic nie pomogło, to musisz zglosic to do administracji:
www.fotka.com/kontakt
Pamiętaj jednak by do opisu całego problemu dodać również: wersję aplikacji, wersje systemu operacyjnego telefonu oraz sam model telefonu na którym występuje ten problem. :-)
oam
oam
  13 lipca 2019

Problem rozwiązany! :-)
Pomogła reinstalacja aplikacji, zamykam. :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.