Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  3 lipca 2019 (pierwszy post)

Działaja wam kamerki normalnie?Bo u mnie obraz z nich pojawia się w dziwnym miejscu,jakby pod tym,w którym powinien się on wyświetlać i jest tylko w małym okienku.

oam
oam
  3 lipca 2019
rockyboy82
rockyboy82: Działaja wam kamerki normalnie?Bo u mnie obraz z nich pojawia się w dziwnym miejscu,jakby pod tym,w którym powinien się on wyświetlać i jest tylko w małym okienku.
Problem pojawia sie przy oglądaniu czyjejś transmisji, czy podczas nadawania własnej?
Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  3 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: rockyboy82: Działaja wam kamerki normalnie?Bo u mnie obraz z nich pojawia się w dziwnym miejscu,jakby pod tym,w którym powinien się on wyświetlać i jest tylko w małym okienku.Problem pojawia sie przy oglądaniu czyjejś transmisji, czy podczas nadawania własnej?


Przy oglądaniu czyjejś transmisji.Do dziś bylo dobrze i działało bez problemu.Może to jakiś problem z moimi sterownikami lub czymś podobnym.
oam
oam
  3 lipca 2019
rockyboy82
rockyboy82: Przy oglądaniu czyjejś transmisji.Do dziś bylo dobrze i działało bez problemu.Może to jakiś problem z moimi sterownikami lub czymś podobnym.
Możliwe, u mnie nie występuje problem o którym napisałeś.
Wyczyść przeglądarkę, odświeżyłam Ci profil. Dodatkowo sprawdź, czy problem nie leży po stronie Twojego sprzętu. :)
Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: rockyboy82: Przy oglądaniu czyjejś transmisji.Do dziś bylo dobrze i działało bez problemu.Może to jakiś problem z moimi sterownikami lub czymś podobnym.Możliwe, u mnie nie występuje problem o którym napisałeś. Wyczyść przeglądarkę, odświeżyłam Ci profil. Dodatkowo sprawdź, czy problem nie leży po stronie Twojego sprzętu. :)


Dzięki,juz wszystko śmiga jak należy.Pozdrawiam ;)
oam
oam
  4 lipca 2019
rockyboy82
rockyboy82: Dzięki,juz wszystko śmiga jak należy.Pozdrawiam ;)
Super! :) W takim razie zamykam temat, w razie jakichś problemów zapraszam na PW :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.