jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  2 lipca 2019 (pierwszy post)

Nie za bardzo wiem gdzie to zgłosić ale wydaje mi się że jest dość poważny błąd przy opcji zgłaszania profili sprzecznych z regulaminem , np założonych kont w celu sprzedaży wlasnych produktów lub innego prywatnego marketingu. Otóż zgłoszenia można dokonać wyłącznie w sytuacji, kiedy można normalnie przeglądać dany profil, natomiast w sytuacji kiedy właściciel takiego profilu zauważy że np rozmowa nie idzie po jego myśli i szybko nas zablokuje, to już nie mamy możliwości zgłoszenia, bo profil się nie wyświetla. Co prowadzi do kuriozalne sytuacji jak np. Sytuację która miałem przed chwilą, kiedy pisałem z dziewczyną która poinformowała mnie ze tak naprawdę konto ma wyłącznie w celu sprzedaży własnych produktów i nie jest zainteresowana znajomością prywatnie. Kiedy tylko wspomniałem że taki marketing na forcdchyba sprzeczne z regulaminem , od razu mnie zablokowala, i nie mogłem tego zgłosić. Proszę o informa czy tak w założeniu powinno to działać czy to jednak błąd

Grrryze
Grrryze
  2 lipca 2019

Jeżeli ktoś Cię zablokuje i wejdziesz na profil tej osoby to dalej jest możliwość zgłoszenia.

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  2 lipca 2019

A, faktycznie coś takiego jest, nie wiem czemu mi nie pokazało tej strony wcześniej, dziekuje;

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  2 lipca 2019

W temacie zgloszeń jeszcze jedna uwaga: uważam, że brakuje trochę feedbacku z waszej strony w sytuacji kiedy wysyła się wam zgłoszenie, np ze jakiś profil narusza regulamin. Informacja zwrotna z waszej strony, chociażby w postaci informacji czy dany profil został zablokowany czy nie, i jeśli nie to dlaczego , spowoduje większą motywację do ewentualnego wychwytywania naruszeń i podsuwania ich moderatorom. I w drugą stronę: informacja o braku blokady mimo zgłoszenia będzie sygnałem, że jednak coś co użytkownik zgłaszający uważa za naruszenie , jednak naruszeniem nie jest, i na przyszłość mając już tą wiedzę nie będzie wysyłał podobnych zgłoszeń

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 lipca 2019

owszem racja feedback byłby fajny ale jak ktoś mi napisze na PW o danym profilu to ja już działam dalej i zazwyczaj odpisuje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.