Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Avatar użytkownika MarcinDobrowolsk94MarcinDobrowolsk94
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 31
MarcinDobrowolsk94
  9 czerwca 2019 (pierwszy post)

Witam miałem.pisac jutro ale wolę teraz ,chciałbym się dowiedzieć co z Moim zwrotem z aktywacji bo to trwa i trwa A mogli byście zwrócił lub dac miesiąc darmowy ,przecież jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i nie błagam

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 czerwca 2019

Proszę się zwrócić do Administracji serwisu w tej sprawie: https://fotka.com/kontakt#formularz
Niestety my jako moderatorzy nic z tym nie zdziałamy.

HardStyle d83ddd0a
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 13
Guru35
  9 czerwca 2019
MarcinDobrowolsk94
MarcinDobrowolsk94: Witam miałem.pisac jutro ale wolę teraz ,chciałbym się dowiedzieć co z Moim zwrotem z aktywacji bo to trwa i trwa A mogli byście zwrócił lub dac miesiąc darmowy ,przecież jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i nie błagam

zwrot ale za co za Gwiazdę przecież jest Aktywna. Nie rozumiem już ?

I\'m walking away\
from all i need\

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 30
oam
  10 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 10 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zwrot ale za co za Gwiazdę przecież jest Aktywna. Nie rozumiem już ?
Pan mial nie maly problem z aktywacja gwiazdy. Przerwał subskrypcje, a po ponownownym jej aktywowaniu pieniadze zniknely z konta lecz gwiazda sie nie przedluzyla. :)
GRADEK83
GRADEK83: Mój ty Szerloku XD
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
Avatar użytkownika MarcinDobrowolsk94MarcinDobrowolsk94
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 31
MarcinDobrowolsk94
  10 czerwca 2019

No właśnie więc dajcie coś za darmo nawet miesiąc A jestem osobą niepełnosprawną i nie mam kasy bez końca

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.