Ix35
Ix35
  31 maja 2019 (pierwszy post)

Witam ponownie moze tym razem uzyskam sensowna odpowiedz na moje pytanie a nie tylko bany lapie a w waszej wiadomosci do mnie skierowaliscie ze moge uzyskac odpowiedz od administratora lub moderatorow ,,ps . Prosze tylko nie od tej pani co sie nie miesci w aparacie nawet jak zmniejszymy zoom jeszcze mi zdjecia meza przyslala wspolczuje im dzieciom ,ale wróce do tematu dostalem mejla ze oferujecie mi gwiazdke za 15 % taniej super,ale teraz moje pytanie do was za co mam placic ? Co 2 konto to fake faceci rejstruja sie jako kobiety ostatnio odwiedzila mnie na kamerze pani o ladnych ksztaltach tylko na imie miala sylwek hahah wiec za co ja mam placic za odwiedziny czesci rowerowych czy innych odpadow ? Nastepny problem ktorego nie zauwarzacie a zglaszam za kazdym razem taka sprawe dzieci nieletnie w wekeendy proponuja jakies sex zdjecia lub kamerki przeciesz to jest obrzydliwe ja zglosze 4 innych tez ale 5 pedifil skorzysta sory ich trzeba po imieniu wymieniac . Osobiscie nawet jak byscie mieli byscie mi dac ta gwiazdke za free to bym nie wziol . Wyjasnijcie najpierw dlaczego tyle fauszywych kont dlaczego faceci podaja sie za kobiety az w koncu dlaczego dzieci maja dostep do doroslych i skladaja takie oferty uwarzacie ze to normalne ? Pewnie znowu zlapie bana i wzystko mi skasujecie ale bardzo bym chcial otrzymac jakas odpowiedz przeciesz na google mozna znaleźć same negatywne opinie o fotce wiec nie zdecyduje sie do zadnego zakupu dopóki zgodnie z regulaminem nie otrzymam odpowiedzi na moje pytania . Zaznaczam ze nigdzie nie zostal naruszony regulamin .pozdrawiam i czekam na odp lub bana no bo to nie 1 moje takie samo pytanie i nigdy nie otrzymalem odpowiedzi za to bany takd83ddc9d

oam
oam
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ps . Prosze tylko nie od tej pani co sie nie miesci w aparacie nawet jak zmniejszymy zoom jeszcze mi zdjecia meza przyslala wspolczuje im dzieciom
Eh, wielka szkoda że Gify nie działają w wiadomościach prywatnych. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: dostalem mejla ze oferujecie mi gwiazdke za 15 % taniej super,ale teraz moje pytanie do was za co mam placic ?
Nikt nie zmusza cie do wykupienia gwiazdy, ani płacenia za cokolwiek jeśli tego nie chcesz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co 2 konto to fake faceci rejstruja sie jako kobiety
Jeśli coś takiego widzisz, zgłoś to tutaj: https://fotka.com/pomoc
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio odwiedzila mnie na kamerze pani o ladnych ksztaltach tylko na imie miala sylwek hahah
haha, piękny sylwek.
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec za co ja mam placic za odwiedziny czesci rowerowych czy innych odpadow ?
napisałabym "trochę kultury" ale dostrzegam jej całkowity brak. :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieci nieletnie w wekeendy proponuja jakies sex zdjecia lub kamerki przeciesz to jest obrzydliwe ja zglosze 4 innych tez ale 5 pedifil skorzysta
takie rzeczy zgłasza się do FP: https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiscie nawet jak byscie mieli byscie mi dac ta gwiazdke za free to bym nie wziol .
:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyjasnijcie najpierw dlaczego tyle fauszywych kont
bo ludzie je zakładają.
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego faceci podaja sie za kobiety
może czują się kobietą? najlepiej będzie, gdy sam taką osobę o to zapytasz.
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego dzieci maja dostep do doroslych i skladaja takie oferty uwarzacie ze to normalne
składanie w/w ofert nie jest normalne, portal jest okrojony w dostępie dla osób nieletnich, więc nie rozumiem dlaczego w ogóle miałoby się im zakazać brania czynnego udziału w "fotkowym życiu".
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciesz na google mozna znaleźć same negatywne opinie o fotce
jak i o wszystkim, nawet o pizzy z biedry.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaznaczam ze nigdzie nie zostal naruszony regulamin
bym polemizowała :ziew:
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie 1 moje takie samo pytanie i nigdy nie otrzymalem odpowiedzi
nie kłam, bo bedziesz mial nos jak pinokio.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ponownie moze tym razem uzyskam sensowna odpowiedz na moje pytanie a nie tylko bany lapie a w waszej wiadomosci do mnie skierowaliscie ze moge uzyskac odpowiedz od administratora lub moderatorow ,,ps . Prosze tylko nie od tej pani co sie nie miesci w aparacie nawet jak zmniejszymy zoom jeszcze mi zdjecia meza przyslala wspolczuje im dzieciom ,ale wróce do tematu dostalem mejla ze oferujecie mi gwiazdke za 15 % taniej super,ale teraz moje pytanie do was za co mam placic ? Co 2 konto to fake faceci rejstruja sie jako kobiety ostatnio odwiedzila mnie na kamerze pani o ladnych ksztaltach tylko na imie miala sylwek hahah wiec za co ja mam placic za odwiedziny czesci rowerowych czy innych odpadow ? Nastepny problem ktorego nie zauwarzacie a zglaszam za kazdym razem taka sprawe dzieci nieletnie w wekeendy proponuja jakies sex zdjecia lub kamerki przeciesz to jest obrzydliwe ja zglosze 4 innych tez ale 5 pedifil skorzysta sory ich trzeba po imieniu wymieniac . Osobiscie nawet jak byscie mieli byscie mi dac ta gwiazdke za free to bym nie wziol . Wyjasnijcie najpierw dlaczego tyle fauszywych kont dlaczego faceci podaja sie za kobiety az w koncu dlaczego dzieci maja dostep do doroslych i skladaja takie oferty uwarzacie ze to normalne ? Pewnie znowu zlapie bana i wzystko mi skasujecie ale bardzo bym chcial otrzymac jakas odpowiedz przeciesz na google mozna znaleźć same negatywne opinie o fotce wiec nie zdecyduje sie do zadnego zakupu dopóki zgodnie z regulaminem nie otrzymam odpowiedzi na moje pytania . Zaznaczam ze nigdzie nie zostal naruszony regulamin .pozdrawiam i czekam na odp lub bana no bo to nie 1 moje takie samo pytanie i nigdy nie otrzymalem odpowiedzi za to bany tak

Już odpowiadam na wszystkie pytania.

Nie możemy nikogo dyskryminować ze względu na orientację seksualna dlatego nie możemy nikomu zakazać oglądać Ciebie na Fotce.

Co do dzieci to portal jest dla osób od 16 roku życia a pożycie seksualne mogą one rozpoczynać od 15 roku życia tak więc mogą się kontaktować z dorosłymi. Pozdrawiam.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Ix35
Ix35
  31 maja 2019

A no w sumie nie za duzo wytlumaczyliscie z takimi osobami nie da sie rozmawiac skoro uwazaja sie za kobiety ale bardzo latwo jest zalorzyc konto nie ma zadnej weryfikacji wieku i to mnie przeraza ze luxzie z dziwnymi zapodobaniami nie chodzi mi tu o czesci rowerowe i tak dalej ale chodzi o pedofili ,tak jak pisalem zglaszam takie zjawiska ale to nic nie daje i te same dzieci pod innymi zdjeciami oferuja to samo raczej nie bylbys zadowolony gdyby twoja curka cos takiego wysylalal ? Dzieki za info ze nie musze tego kupowac a pani komentarz ja juz sobie zostawie sam dla siebie pozdrowienia dla meza

Ix35
Ix35
  31 maja 2019

Mozna zamknac temat

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.