SzadolCapone
SzadolCapone
  29 maja 2019 (pierwszy post)

Dlaczego nie ma opcji w wiadomosciach prywatnych ich blokady lub opcji tylko dla znajomych?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 maja 2019
SzadolCapone
SzadolCapone: Dlaczego nie ma opcji w wiadomosciach prywatnych ich blokady lub opcji tylko dla znajomych?


Są dostępne tylko dwie możliwości.
* chcę otrzymywać, od wszystkich.
* chcę otrzymywać, tylko od płci przeciwnej.
Moim zdaniem powinna być tak możliwość/opcja ustawienia Blokowania np, nie chcę otrzymywać Wiadomości Prywatnych i jak również chcę otrzymywać tylko od znajomych, w takich ustawieniach przez user powinna być tylko możliwość napisania PW przez Moderatora. Skoro takie możliwości są dostępne np w komentarzach to czemu w Wiadomościach Prywatnych by tego nie zrobić.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  30 maja 2019
Owad
Owad: Moim zdaniem powinna być tak możliwość/opcja ustawienia Blokowania np, nie chcę otrzymywać Wiadomości Prywatnych i jak również chcę otrzymywać tylko od znajomych, w takich ustawieniach przez user powinna być tylko możliwość napisania PW przez Moderatora. Skoro takie możliwości są dostępne np w komentarzach to czemu w Wiadomościach Prywatnych by tego nie zrobić.
Jak najbardziej jestem za, nawet z możliwością ustawienia tego tylko dla osób należących do Klubu Gwiazd, niepotrzebnie usunięta opcja :)

mark
mark:
:)
SzadolCapone
SzadolCapone
  30 maja 2019
Owad
Owad: SzadolCapone: Dlaczego nie ma opcji w wiadomosciach prywatnych ich blokady lub opcji tylko dla znajomych? Są dostępne tylko dwie możliwości. * chcę otrzymywać, od wszystkich. * chcę otrzymywać, tylko od płci przeciwnej. Moim zdaniem powinna być tak możliwość/opcja ustawienia Blokowania np, nie chcę otrzymywać Wiadomości Prywatnych i jak również chcę otrzymywać tylko od znajomych, w takich ustawieniach przez user powinna być tylko możliwość napisania PW przez Moderatora. Skoro takie możliwości są dostępne np w komentarzach to czemu w Wiadomościach Prywatnych by tego nie zrobić.

powinni dodac mozliwosc tylko dla znajomych.NIe wiem czy to takie trudne dla nich?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 maja 2019
SzadolCapone
SzadolCapone: NIe wiem czy to takie trudne dla nich?

Poczekajmy, może ktoś z Fotka Team się tu wypowie :)
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.