Kamilos4343
Kamilos4343
  24 maja 2019 (pierwszy post)

Jak poprowadzić transmisję na źywo ?że

oam
oam
  24 maja 2019
Kamilos4343
Kamilos4343: Jak poprowadzić transmisję na źywo ?że
Tutaj: www.fotka.com/kamerki :)
Avatar użytkownika AnEczka11124AnEczka11124
Posty: 7 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 49
AnEczka11124
  3 czerwca 2019

Hej nie mogę zrobić u siebie transmisji bo mam szary obraz :( dlaczego to tak proszę o pomoc

oam
oam
  3 czerwca 2019
AnEczka11124
AnEczka11124: Hej nie mogę zrobić u siebie transmisji bo mam szary obraz :( dlaczego to tak proszę o pomoc

Hej, gdzie ta transmisje próbujesz zrobic, na komputerze czy z aplikacji?
Avatar użytkownika AnEczka11124AnEczka11124
Posty: 7 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 49
AnEczka11124
  5 czerwca 2019

hej tą transmisje chcem zrobić na laptopie ???

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
AnEczka11124
AnEczka11124: Hej nie mogę zrobić u siebie transmisji bo mam szary obraz :( dlaczego to tak proszę o pomoc

AnEczka11124
AnEczka11124: hej tą transmisje chcem zrobić na laptopie ???

Jeżeli problem nadal się pojawia z nadawanie transmisji na kamerce to skontaktuj się Administracją poprzez Formularz kontaktowy :
https://fotka.com/kontakt#formularz
W wysłanej wiadomości dodaj.
* Krótki opis występującego problemu
* Podanie informacji gdzie pojawia się problem (aplikacja, przeglądarka internetowa)
* Wysłanie zrzutu ekranu, na którym widać jaki problem pojawia się podczas próby nadawania transmisji

Mi tak się robi nie raz jak próbuje wejść do kogoś na Transmisję.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  5 czerwca 2019
AnEczka11124
AnEczka11124: hej tą transmisje chcem zrobić na laptopie ???

Wejdź tutaj:
www.fotka.com/kamerka/AnEczka11124 pod tym linkiem wygeneruje się Twój profil, gdzie będziesz mogła rozpocząć transmisję.
Jeśli pojawia Ci się informacja o wtyczce - koniecznie musisz kliknąć "zezwalaj", jeśli Ci się to nie pojawi, kliknij w napis "Kliknij aby włączyć wtyczkę".



Następnym krokiem jest ustawienie Flash Playera, musisz wyrazić zgodę na dostęp do kamerki i mikrofonu, powinno być zaznaczone to co u mnie, czyli "Zezwól", dzięki temu automatycznie powinno zacząć Ci odbierać obraz z kamery i pokazywać go na transmisji.
Te okienko również powinno pojawić się automatycznie, jeśli to nie nastąpi: kliknij prawym przyciskiem myszy na czarne tło transmisji i kliknij "Ustawienia".



Jeśli te czynności nie pomogą, warto wyczyścić historię przeglądania oraz ciasteczka i spróbować jeszcze raz, bądź sprawdzić czy tak samo dzieje się na innej przeglądarce, oraz upewnić sie, czy posiadasz aktualną wersję Flash Playera. :)
Ps. Może masz zakrytą kamerę (jak ja:P)
Owad
Owad: Mi tak się robi nie raz jak próbuje wejść do kogoś na Transmisję.
Mowa tu o prowadzeniu własnej transmisji, nie o oglądaniu cudzej. :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowa tu o prowadzeniu własnej transmisji, nie o oglądaniu cudzej. :)

Tak. Dodałem na koncu taki wpis, bo warto zwrócić uwage rownież na to że dany problem szarego ekranu nie pojawia się tylko wtedy jak dana osoba chce zrobic transmisje, to również wystepuje jak wchodzi sie do kogoś na Kamerke :)
HardStyled83ddd0a
Kamilo9112
Kamilo9112
  18 czerwca 2019

@:
Jak przeliczyć na kamerkę przednią

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: @: Jak przeliczyć na kamerkę przednią
Tu zmienisz, na przednią.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Kamilo9112
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.