Ix35
Ix35
  18 maja 2019 (pierwszy post)

Zadalem wam pytanie to mnie zbanowaliscie nie udzielajac zadnej odpowiedzi zalaczylem zdjecie odpowiedzi moderatora ktory doradzil mi zebym usunol zdjecia wiec usunolem to mialo pomoc w tym zeby panowie bi gey i trans nie mogli mnie podglac zrobilem zgodnie ze wskazaniami admina z kamer i mnie zbanowaliscie zamiast pomoci odpowiedziec jak sie przed takimi ludzmi zabezpieczyc zeby nas nie podgladali bo nie jestem sam z tym problemem .dodatkowe pytanie czy jak bym wykupil ta wasza gwiazde to tez byscie mnie tak banowali ? Przeciesz wtedy kase byscie musieli mi oddac i jeszcze w sadzie bysmy sie spotkali . Wiec teraz zamiast mnie blokowac odpowiedzcie jak mamy sie zabezpieczyc przed stalkingiem geji trans i innych zboczencow bo tu nawet 15 latki oferuja sex camery lub sex zdjecia moim zdaniem policja powinna sie temu przygladnac i tej stronie przeciesz te gowniary po nocach caly czas takie oderty wysylaja . Czekam na odpowiedz albo nastepnego bana za prawde dostaned83dde37gorzej niz za komuny ,,cenzura bo ktos powie pedal czy inna czesc rowerowa wy juz macie odrazu pretensje troche rozumu d83dde0d

oam
oam
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadalem wam pytanie to mnie zbanowaliscie nie udzielajac zadnej odpowiedzi zalaczylem zdjecie odpowiedzi moderatora ktory doradzil mi zebym usunol zdjecia wiec usunolem to mialo pomoc w tym zeby panowie bi gey i trans nie mogli mnie podglac
Jeśli bylo to zdjęcie rozmowy prywatnej z moderatorem i ja udostepniles to sie nie dziw, udostepnianie takiego czegoś jest zabronione, nawet z zamazanym loginem.

Wejsc na twoj profil moze każdy i nic na to nie poradzisz.
Konto usunięte
Konto usunięte: .dodatkowe pytanie czy jak bym wykupil ta wasza gwiazde to tez byscie mnie tak banowali ? Przeciesz wtedy kase byscie musieli mi oddac i jeszcze w sadzie bysmy sie spotkali
Każdy jest traktowany tak samo, jeśli lamiesz regulamin- nie dziw sie, ze dostajesz bany.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec teraz zamiast mnie blokowac odpowiedzcie jak mamy sie zabezpieczyc przed stalkingiem geji trans i innych zboczencow bo tu nawet 15 latki oferuja sex camery lub sex zdjecia moim zdaniem policja powinna sie temu przygladnac i tej stronie przeciesz te gowniary po nocach caly czas takie oderty wysylaja
Jw, nie możesz nic zrobic z tym ze inni wchodza na twoj profil w tym osoby ktore nie sa hetero. Jesli dostałeś wiadomosc z sex ofertami nalezy to zglosic jako SPAM.
Konto usunięte
Konto usunięte: troche rozumu
właśnie.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadalem wam pytanie to mnie zbanowaliscie nie udzielajac zadnej odpowiedzi zalaczylem zdjecie odpowiedzi moderatora ktory doradzil mi zebym usunol zdjecia wiec usunolem to mialo pomoc w tym zeby panowie bi gey i trans nie mogli mnie podglac zrobilem zgodnie ze wskazaniami admina z kamer i mnie zbanowaliscie zamiast pomoci odpowiedziec jak sie przed takimi ludzmi zabezpieczyc zeby nas nie podgladali bo nie jestem sam z tym problemem .dodatkowe pytanie czy jak bym wykupil ta wasza gwiazde to tez byscie mnie tak banowali ? Przeciesz wtedy kase byscie musieli mi oddac i jeszcze w sadzie bysmy sie spotkali . Wiec teraz zamiast mnie blokowac odpowiedzcie jak mamy sie zabezpieczyc przed stalkingiem geji trans i innych zboczencow bo tu nawet 15 latki oferuja sex camery lub sex zdjecia moim zdaniem policja powinna sie temu przygladnac i tej stronie przeciesz te gowniary po nocach caly czas takie oderty wysylaja . Czekam na odpowiedz albo nastepnego bana za prawde dostanegorzej niz za komuny ,,cenzura bo ktos powie pedal czy inna czesc rowerowa wy juz macie odrazu pretensje troche rozumu

Jak masz jakieś wątpliwości napisz do mnie na PW. Ale chyba koleżanka Ci wszystko już wyjaśniła
Ix35
Ix35
  18 maja 2019

Tu nie ma zadnych wyjasnien dlaczego 14 latki oferuja sex zdjecia na tym czyms? Gdzie administracja spi? Czy korzysta bo ten jeden to wyglada na pedofila ale to zdjecie nie bylo zadna prtwatna roznmowa tylko na forum wklejam znowu az dojdzie durnie do was ze to wasz admi. Kazal mi usunac zdjecia i zapewnil ze to zapewni mi wieksze bezpieczenstwo . Zadna rozmowa prywatna tylko rozmowa na formum durnied83dde16

Ix35
Ix35
  18 maja 2019

Wy staracie sie robic z ludzi debili lupiecie kase z gwiazdek nie dajac za to nic sane czesci rowerowe i barany

Ix35
wpis jest ukryty
Ix35
Ix35
  18 maja 2019

Jeszcze troche zabawy konto juz ma bany na zdjecia i tak dalej ale email zebym gwiazdke kupil dochodzi bez problemu :-$ dobre

oam
oam
  18 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie ma zadnych wyjasnien dlaczego 14 latki oferuja sex zdjecia na tym czyms? Gdzie administracja spi? Czy korzysta bo ten jeden to wyglada na pedofila ale to zdjecie nie bylo zadna prtwatna roznmowa tylko na forum wklejam znowu az dojdzie durnie do was ze to wasz admi. Kazal mi usunac zdjecia i zapewnil ze to zapewni mi wieksze bezpieczenstwo . Zadna rozmowa prywatna tylko rozmowa na formum durnie
Widzę, że masz problemy i to nie związane z portalem. Na każdym kroku ubliżasz, nawet w wiadomościach prywatnych. :zonk: Może zrób sobie przerwe i przemyśl swoje postępowanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak se moge prywatnie pogadac z administratorem kamer ?
Jak mniemam chodzi o moderatora kamerek, wystarczy napisać do nich wiadomość prywatną, znajdziesz ich tutaj:
https://fotka.com/przyjaciele#fotkatv_przyjaciele
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego 14 latki oferuja sex zdjecia na tym czyms? Gdzie administracja spi?
Jeśli jesteś świadkiem tego, należy to zgłosić do któregoś z FP (Fotka Przyjaciel), znajdziesz ich tutaj:
https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
Bądź do administracji, tutaj:
https://fotka.com/kontakt
A przede wszystkich kliknąć w odpowiedni button na profilu takiej osoby:

Albo w wiadomościach prywatnych jeśli dostałeś taką wiadomość:


Zamiast płakać z powodu bana, lepiej zapoznaj się z regulaminem by kolejnych uniknąć:
https://fotka.com/regulamin
Oraz wszystkim co zawiera odnośniki na samym dole tej strony, czyli:
- Zasady obowiązujące na Fotka.com
- Zasady dodawania zdjęć, filmów i innych treśći graficznych
- Netykieta Kamerek
- Regulamin Forum
- Netykieta Czatu

d83dde09
Ix35
wpis jest ukryty
Ix35
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.