DjKarol210
DjKarol210
  10 maja 2019 (pierwszy post)

Co byście chcieli by Fotka team np zmieniła na serwerze ( Forum / fotki ) ??

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Forum

Jeżeli chodzi o Forum - Fotki to bym nic na razie nie zmieniał tutaj, jest dobrze jak jest.
HardStyled83ddd0a
DjKarol210
DjKarol210
  10 maja 2019

@Owad dziękuje za wyrażenie opinii na temat fotki/ forum

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje za wyrażenie opinii na temat fotki/ forum

Spoko. Ale posłucham by również twojej opinii na ten temat, co byś tu zmienił lub co byś tu dodał nowego :)
HardStyled83ddd0a
DjKarol210
DjKarol210
  11 maja 2019

@Owad Moja opinia na temat zmian na fotka /forum . Dodał moim zdaniem by na forum powstała możliwość taki pokój np Dj ski a jeśli chodzi o fotkę to mam pomysł o organizacje zlot raz w roku np uczestników zainteresowanych w danym mieście np ( Kraków czy Warszawa )

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 maja 2019
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 3426
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodał moim zdaniem by na forum powstała możliwość taki pokój np Dj

Wątpię żeby to powstało. Możesz zawsze w dziale Kultura założyć Temat np o DJ.
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli chodzi o fotkę to mam pomysł o organizacje zlot raz w roku np uczestników zainteresowanych w danym mieście np ( Kraków czy Warszawa )

No to ciekawe, ale również wątpię w to, że Serwis będzie organizował takie spotkania. Dużo na Hyde było takich tematów zakładanych w dawnych latach przez user, związanych z zlotem użytkowników np w jakimś mieście tak jak wspomniałeś. Ale z tego co wiem to chyba nie dochodziło do takich spotkań.
HardStyled83ddd0a
DjKarol210
DjKarol210
  11 maja 2019

Rozumiem no ja jako Dj to mam pomysłów pełno @Owad by coś pozytywnie wyszło i na dobre

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co byście chcieli by Fotka team np zmieniła na serwerze ( Forum / fotki ) ??


Na forum hmm w sumie jest dobrze ale mało działów.
Na czacie bym dodał ikonki oznaczające modów z działów dodatkowych oraz przy urodzinach

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

DjKarol210
DjKarol210
  11 maja 2019

@RobertR dobry pomysł masz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.