ZenkaAndrzej
ZenkaAndrzej
  7 maja 2019 (pierwszy post)

Witam! Co sądzicie żeby wprowadzić nową funkcję w ustawieniach! Mianowicie blokować odwiedziny osób bez fotki!

Ziemia
Ziemia
  7 maja 2019

Tak! Precz z ludźmi bez twarzy!

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 maja 2019

Ale po co..??

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie żeby wprowadzić nową funkcję w ustawieniach! Mianowicie blokować odwiedziny osób bez fotki!


Osobiscie nie przyda mi sie taka funkcja.
I szczerze mowiac, wole, gdy uzytkownik pozostawi profil bez zdjec, niz jak wstawi na nie jakies obrazki z netu, lub kradzione fotki tzw. fake.
Jesli jednak znajdzie sie grono osob,ktore byłyby nia zainteresowane czemu nie. Najwyzej, ja z niej korzystac nie bede ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
oam
oam
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Co sądzicie żeby wprowadzić nową funkcję w ustawieniach! Mianowicie blokować odwiedziny osób bez fotki!
Nie, maja juz wiele ograniczeń a to dodatkowo zmusi ich do tego żeby zamieszczac w profilu zdjecia ktore trzeba bedzie i tak usunąć jw napisala Kasia. :)
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Co sądzicie żeby wprowadzić nową funkcję w ustawieniach! Mianowicie blokować odwiedziny osób bez fotki!


Fajna opcja ale można i też taką wprowadzić aby przed rejestracją fotka czy. Avatar był wymagany jako zdjęcie twarzy :)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Co sądzicie żeby wprowadzić nową funkcję w ustawieniach! Mianowicie blokować odwiedziny osób bez fotki!

Zbędne to jak dla mnie. Wolały bym żeby powróciło lepiej ustawienie wieku kto do ilu lat może odwiedzać twój profil.
HardStyled83ddd0a
DjKarol210
DjKarol210
  11 maja 2019

@ZenkaAndrzej odpowiadając na twoje pytanie uważam że nic nie zmieni ta funkcja dlatego że będą osoby zablokowane zakładać nowe konta

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.