D22cm
Posty: 3 (po ~64 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
D22cm
  5 maja 2019 (pierwszy post)

Mam pytanie. Jak włączyć transmisję na kam. dzięki i pozdro

LefreksChudyByk
LefreksChudyByk
  6 maja 2019

Po wejściu na dział Kamerek klikasz na Rozpocznij nową transmisję, jeżeli jesteś na kompie to musisz tam dodatkowo ustawiać jakieś pierdoły, ale tam już powinni Cię poprowadzić. Na fonie wystarczy, że klikniesz i powinno już działać :D

D22cm
Posty: 3 (po ~64 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
D22cm
  6 maja 2019

Dzieki tylko na fonie nie mam takiej opcji. Coś jest nie tak może przeglądarka

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 maja 2019
D22cm
D22cm: Dzieki tylko na fonie nie mam takiej opcji.


Korzystając z Aplikacji należy kliknąć w dolnym prawym rogu w kółko niebieskie z plusikiem.


D22cm
D22cm: Coś jest nie tak może przeglądarka


Z Przeglądarki w telefonie nie ma możliwości zrobienia swojego live, tak przynajmniej jest u mnie a korzystam z Chrome. Da sie to zrobić tylko trzeba wejść w ustawienia Przeglądarki i włączyć - Wersje na komputer. Tylko umnie wtyczka nie działa.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  6 maja 2019
D22cm
D22cm: Dzieki tylko na fonie nie mam takiej opcji. Coś jest nie tak może przeglądarka

Jesli chodzi o przeglądarkę na telefon to z PUFFIN powinno zadziałać bez problemu i to bez wlaczania trybu komputerowego.
oam
oam
  6 maja 2019

Puffin, sprawdzilam. Da sie, ale jednak zeby pojawila sie opcja rozpoczęcia transmisji nalezy wlaczyc tryb komputerowy.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Da sie, ale jednak zeby pojawila sie opcja rozpoczęcia transmisji nalezy wlaczyc tryb komputerowy


Jak widzę u ciebie jest (Zezwól) ja muszę penie posiadać jakąś stara wtyczkę lub tel jest za stary.
Z jakiej Przeglądarki korzystasz z Tel.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  6 maja 2019
Owad
Owad: Jak widzę u ciebie jest (Zezwól) ja muszę penie posiadać jakąś stara wtyczkę lub tel jest za stary.
jest poniewaz przegladarka puffin obsluguje wszystko tak jak na kompie, dobra jest chociazby do gier online ktore normalnie na telu w przegladarce typu chrome nie dzialaja :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jest poniewaz przegladarka puffin obsluguje wszystko tak jak na kompie, dobra jest chociazby do gier online ktore normalnie na telu w przegladarce typu chrome nie dzialaja :)

Dziękuje za informacje :)
HardStyled83ddd0a
D22cm
Posty: 3 (po ~64 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
D22cm
  6 maja 2019

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.