MeegnrJ
Posty: 1 (po ~349 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MeegnrJ
  29 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Witajcie dzień dobry z tej strony mówi Jarek Chciałbym się dowiedzieć Chciałbym się dowiedzieć żebyście mi powiedzieli dlaczego nie mogę zdjęcia dać na swój profil No jeśli coś to proszę zadzwonić do mnie No albo podać swój numer telefonu komórkowy to ja zadzwonię i wtedy bym się dowiedział Czego nie można dać zdjęcia no

oam
oam
  29 kwietnia 2019
MeegnrJ
MeegnrJ: Witajcie dzień dobry z tej strony mówi Jarek Chciałbym się dowiedzieć Chciałbym się dowiedzieć żebyście mi powiedzieli dlaczego nie mogę zdjęcia dać na swój profil No jeśli coś to proszę zadzwonić do mnie No albo podać swój numer telefonu komórkowy to ja zadzwonię i wtedy bym się dowiedział Czego nie można dać zdjęcia no
Nie możesz dodać zdjęć ponieważ masz nałożoną blokadę przez dodawanie zdjęć niezgodnych z regulaminem. Kiedy ban się skończy będziesz mógł dodać zdjęcia, aczkolwiek ponowne złamanie regulaminu zakończy sie ponownym banem, więc zastanów się nad tym co wrzucasz na swój profil.
Informatorfotki
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.