grzes794
grzes794
  25 grudnia 2018 (pierwszy post)

Witam
Wszystkich mam takie wrażenie że wiadomości na czacie raz dochodzą a raz nie i już nie wiem co jest grane czasami w połowie tematu ucina mi temat..

Strongerr
Strongerr
  10 stycznia 2019

PRZECZYTAJCIE RAZ JESZCZE TO ZA CO ZOSTALEM ZBANOWANY!!!CZY NIE WIDAC TEGO ZE TO ZART?!NAWET JEŁOP BY TTO POJĄŁ,A WY JEDNAK....,,SZUKAM SPONSORA,CZY MOGE NIM ZOSTAC,NAWET JESLI PRIV MI NIE DZIALA LUB ARMATY?,,CZY NIE WIDAC ZE TTO BYYL CYTAT Z TEKSTU KTORY PRZEDE MNA NAPISALA XENEX CZY INA TAM.LUDZIE,OBUDZDZCIE SIE!!!

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  10 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Wszystkich mam takie wrażenie że wiadomości na czacie raz dochodzą a raz nie i już nie wiem co jest grane czasami w połowie tematu ucina mi temat..

Jeśłi masz problem z wiadomościami napisz tutaj
https://fotka.com/kontakt

Konto usunięte
Konto usunięte: PRZECZYTAJCIE RAZ JESZCZE TO ZA CO ZOSTALEM ZBANOWANY!!!CZY NIE WIDAC TEGO ZE TO ZART?!NAWET JEŁOP BY TTO POJĄŁ,A WY JEDNAK....,,SZUKAM SPONSORA,CZY MOGE NIM ZOSTAC,NAWET JESLI PRIV MI NIE DZIALA LUB ARMATY?,,CZY NIE WIDAC ZE TTO BYYL CYTAT Z TEKSTU KTORY PRZEDE MNA NAPISALA XENEX CZY INA TAM.LUDZIE,OBUDZDZCIE SIE!!!

Prosiłbym nie krzyczeć. Jeśli nie zgadzasz się z tym że dostałeś bana napisz do FT
Hladz
Hladz
  27 stycznia 2019

No prawda

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.