Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
PatuCha206
PatuCha206
  31 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Gdy wchodzi się na czat, ma się zróżnicowane oczekiwania itp itd.. Dlatego naszło mnie pytanie.. Jak rozmawiać z ludźmi, którzy nas zaineresują? Wiadomo, że jest cała masa tematów do obgadania i wgl, ale o czym najlepiej rozmawiać żeby wszystko się nie rypło na starcie.. Jako kobieta mam taką zasadę, że nigdy nie odzywam się jako pierwsza. Powiedzcie o swoich spostrzeżeniach z pierwszych rozmów... Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika MruczyslawMruczyslaw
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 0
Mruczyslaw
  1 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako kobieta mam taką zasadę, że nigdy nie odzywam się jako pierwsza

Dlaczego?
Ariel
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 38
Ariel
  1 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako kobieta mam taką zasadę, że nigdy nie odzywam się jako pierwsza.

Jest to najgorsza zasada, jaką można mieć w takim miejscu jak czat.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak rozmawiać z ludźmi, którzy nas zaineresują?

No właśnie, przede wszystkim trzeba... odezwać się samemu jako pierwszemu, a nie czekać na zbawienie, aż ta osoba napisze do nas sama, co może nigdy się nie wydarzyć.
Konto usunięte
Konto usunięte: o czym najlepiej rozmawiać żeby wszystko się nie rypło na starcie

Zabrzmiało to trochę desperacko i z drugiej strony, na pewno nie brzmi to zachęcająco dla kogoś, kto chce Cię poznać, jeśli Ty sama nie wiesz, o czym rozmawiać. A recepty na super rozmowę na starcie na pewno nie ma i zależnie od osoby, jedni będą zachwyceni poważną rozmową na dzień dobry, inni jakimś głupim śmieszkowaniem bez większego sensu, a jeszcze innych zachwyci skręcenie na zboczone tematy. Moja rada, to spróbować nie wyjeżdżać na starcie ze standardami typu: co tam, skąd klikasz, ile masz lat (pal licho, że zwykle takie informacje można wyczytać z profilu) ect. Napisz do kogoś w taki sposób, aby tę osobę zaciekawić i zachęcić, może wręcz sprowokować do rozmowy. Jeśli się zgracie to rozmowa sama się rozwinie.

Powodzenia i do zobaczenia na czacie :)

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

PatuCha206
PatuCha206
  1 września 2018

Dobre podejście ;) skąd ta zasada? Hmm.. Chyba odpowiedź jest taka że pierwszy krok należy do faceta.. To chyba z przeświadczenia czy czegoś w tym rodzaju

Ariel
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 38
Ariel
  1 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszy krok należy do faceta

Nie żyjemy w średniowieczu, trochę się pozmieniało i takim podejściem największą krzywdę robisz tylko i wyłącznie samej sobie, bo odbierasz sobie szansę na nawiązanie nowej znajomości z kimś, kto Cię interesuje. Jak pisałem wyżej, czekanie, aż nasz obiekt westchnień sam do nas napisze to trochę czekanie na cud, trzeba brać wszystko w swoje ręce, szkoda żałować tego, że się nawet nie spróbowało.
A na potwierdzenie garść być może szokujących statystyk z czatu. Napisało do mnie jako pierwszych już "kilka" dziewczyn, zawsze patrzę uważnie pod nogi i jeszcze żadnej korona z tego powodu nie spadła ;)

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

PatuCha206
PatuCha206
  1 września 2018

szkoda żałować tego, że się nawet nie spróbowało

PatuCha206
PatuCha206
  7 września 2018

Sama wychodzę z takiego założenia i całkowicie sie z tym zgadzam.. Kwestia jest taka ze wszystko zależy od podejścia i ludzi.. Jak sie dobrze trafi to rozmowa bd się kleić.. Nie ważne czy to bd rozmowa o pierdołach czy powazniejszych rzeczach albo po prostu zeby bylo z humorem..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.