Prostak
wpis jest ukryty
Lukaszek
Posty: 306 (po ~166 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 24
Lukaszek
  10 maja 2016

niby Komunizmu nie ma, a na Fotce wciaz wszyscy sa trakwowani jak przez M.O ! :D

Polać mu!

Egoista
Egoista
  10 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: BejbiFejsKiller


xDDDDDDDDDDDDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka to jedyne miejsce gdzie moga porozmawiac z wyzej wspomniana plcia przeciwna, ktora nie chcialaby nawet na nich splunac mijajac na ulicy.


HAHAH
Konto usunięte
Konto usunięte: . Zawsze mnie bawi jak wszyscy piszecie do jednej dziewczyny i rzucacie sie na nia jak sepy na padline, ona jest sztucznie mila a koniec koncow i tak ma was w dupie to jest super.


i do tego potem zawsze pare osób placzkuje do takowej, że za co sie obrazila, dlaczego nie da caluskowej emotki xDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze to bo tesknie za swoimi pszyjaciolmi Penisami Egoistami itd


Tesknie przyjacielu
Konto usunięte
Konto usunięte: . Mam nadzieje ze zaprowadza tam porządek i zorganizuja obozy odchudzajace i kursy edukacji dla polaczkow z wodoglowiem.


Wszystko jest w przygotowaniu :rotfl:

i na koniec powiem tak
FREE PROSTAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pola
Posty: 694 (po ~213 znaków)
Reputacja: -114 | BluzgometrTM: 212
Pola
  10 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: tęsknicie za mną


#freeprostak

안녕!

BlueZ
BlueZ
  10 maja 2016

Ja powiem tak:
#FreeProstak

Prostaczka
Prostaczka
  10 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie pszyjaciele, słyszałem że tęsknicie za mną ale jak wiecie moja absencja na czacie nie jest spowodowana tym, że mam życie, a tym ze ponownie odbywam niesluszny wyrok skazujacy mnie na zakaz wstepu do tej krainy szczescia.


Wracaj do nas już! d83dde2d2764
Koper
Koper
  10 maja 2016

ALBO CIE UŁASKAWIĄ ALBO SKUURWYSYNA GWIAZDKI ZABIORĘ NIEROBA JEEBANYM

Koper
Koper
  10 maja 2016

#FreeProstak

Bezwzgledny
Bezwzgledny
  10 maja 2016

Zablokowali mnie xD

Egoista
Egoista
  10 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Zablokowali mnie xD


dziwne bo post nie znikł, bana nie dostales ale blokadę od razu tak.. xD..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.