On26Ldz
On26Ldz
  26 stycznia 2016 (pierwszy post)

Witam panstwa ja mam wrazenie ze wszyscy moderatorzy fotki pl banuja usuwaja tylko tych userow ktorych nie znaja a osoby ktorych znaja nawet nie usuwaja, osoby takie moga sobie co im sie zywnie podoba moga nas obrazic zezwac od najgorszych a i tak nic z tym mod nie zrobi troche to patologicznme i zalosne .Niedawno wczoraj mialem sytuacje pokoj glowny siedzialy 3 moderatorki byla godzina 21-22 lecialo mieso obrazali ludzi i moderatorki nie zrobily nic zeby to skonczyc bo przeciez ich przyjeciele obrazaja to im wolno wszystko wszedl moj znajomy napisal jedno slowo na K obrazliwe (ktore jak podkreslam kazdego dnia userzy rzucaja po 100 tys razy ban 7 dni p( regulamin wsrod adminow nie istnieje oraz ich znajomych ) admini moderatorzy notorycznie je lamia mam ponoc dobrze bawic sie na czacie tymczasem wchodze i czuje nienawisc i gniew po ciezkim dniu i sie tylko denerwuje
2) wczoraj probowalem poprosic o pomoc moderatorke Madmazuel czy jakos tak na temat jak wkleic w painta dowod przeciw innym niestety pani moderator nie umiala pomoc nie rozumiala co ja do niej pisze dziewczyno naucz sie toku rozumowania innych a pozniej bnierz sie za moderowanie czatu( tok rozumowania i czytania byl w klasie I podstawowk)i nie rozumiala chyba slow ani co sie dzieje bo napisala mi to samo z 10 razy a pozniej dostalem taki link od niej ze mam usunac konto wg niej to jest najlepsze rozwiazanie nigdy Pani moderator badz pan moderator nie ma prawa nam wkleic linku do usuwania konta nie umiesz pomoc napisz to nie potrafi pomoc przepraszam takie slowa nie padly czuje sie pokrzydzony i oczywiscie to ja dostane bana a nie Madmazuel
3) przepraszam wszystkich moderatorow ze ich obrazilem wraz z Destiny ktora ma racje ale nie zawsze kazdy ma dobry dzien, nie jestem swiety i nie uwazam sie za lepszego
4) Prosze o normalne dobieranie moderacji i robienie testow na inteligencje zachowanie i inne oraz tok ich rozumowania moze wtedy fotka bedzie czesciej odwiedzanym portalem

chodznasanki
chodznasanki
  26 stycznia 2016

tY od wielu lat na nich narzekasz i pewnie do nieskończoności wielu robić będziesz

solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  26 stycznia 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sugeruje, żeby wrócić do naszej rozmowy, zapytałam się CIebie czy wklejasz do painta :and: wytłumaczyłam Ci jak to zrobić BA! Wysłałam Ci nawet instrukcję, którą zrobił były MOD TOBIXYWA, A Ty brniesz dalej w to ośmieszając samego siebie :). Powinieneś mnie przeprosić za wyzwiska, które słałeś w moją stronę. Dobrze, ze porobiłam screeny rozmów bede miała jak się " tłumaczyć ", a usunięcie konta zaproponowałam Ci tylko dlatego, że nie odróżniasz życia realnego od virtualnego, proponuję Ci abyś na parę dni odpoczał od internetów i zajął się kreatywnymi zajęciami niż oszczerstwami, które kierujesz w moją stronę i innych moderatorów. POZDRAWIAM :*

chodznasanki
chodznasanki
  26 stycznia 2016

Koleżanki i Koledzy takich sporów nie załatwiamy tu na Forum
Jak macie sobie coś do powiedzenia lub wyjaśnienia to na Pw zapraszam
I tam sobie załatwiajcie to i owo

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  26 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte:


Nie przejmuj się :) Wiadomo o kogo chodzi.
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  26 stycznia 2016
LeVentSolaire
LeVentSolaire:

Ten mężczyzna po prostu mnie załamuje.. Mi już się śmiać chce z jego problemów i śmiesznego "zastraszania" mnie, no ale cóż nic z nim nie zrobię..
praksa
praksa
  27 stycznia 2016

podsumowując cały temat, to się zwie przedawkowanie czatu.
facet w twoim wieku i takie problemy? powinieneś się wstydzić.
Męczenie modów a nawet nie modów, kogokolwiek w internecie, każda nachalność i natarczywość, to juz poważne problemy z głową.

Mandarino
Mandarino
  28 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam panstwa ja mam wrazenie ze wszyscy moderatorzy fotki pl banuja

Zapomniałeś Pan wspomniec o mnie :)) pozdrawiam
Avatar użytkownika ArielAriel
Posty: 452 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 65
Ariel
  28 stycznia 2016

"Profil zablokowany" także nie ma się co produkować :p Chociaż kolega ma już nowe konto^^

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

Irytujacy
Irytujacy
  28 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam panstwa ja mam wrazenie ze wszyscy moderatorzy fotki pl banuja

To Po co tu jeszcze siedzisz ? jesli mod zły mod banuje ? Wyloguj sie do zycia będziesz miał mniej problemów zyciowych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.