dziuuuuubek
dziuuuuubek
  4 stycznia 2016 (pierwszy post)

Zauważyłam na tym portalu straszny ubytek ludzi na lub po studiach. Może jednak ktoś tu jest, kto spełnia te kryteria. :) Bo przecież to portal nie tylko dla ludzi prostych, bez wykształcenia. Zastanawiam się po prostu. Sprawdźmy ile nas tutaj jest. :D

Sebuch
Sebuch
  4 stycznia 2016

melduje sie d83dde0a

Uziel
Uziel
  5 stycznia 2016

jestem :)

KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  6 stycznia 2016

Tez studiuje :)
Ojjj, malo nas tutaj;p

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

akm990
akm990
  6 stycznia 2016

здраствуйте ребята

Uziel
Uziel
  7 stycznia 2016

a podobno studia takie modne :)

praksa
praksa
  9 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: dla ludzi prostych, bez wykształcenia.

nie jestes taka fifarafa, bo masz studia, w tych czasach nie chodzi o wykształcenie samo, bo nawet ucząc się całymi latami mozesz byc nieporadna w życiu, teraz szkoła to podstawa, tak jak prawo jazdy, wstyd nie mieć
ale nic nadzwyczajnego.
dziuuuuubek
dziuuuuubek
  9 stycznia 2016

No właśnie, szkoła to podstawa. Więc i tak mam rację i tak. A nie posiadając studiów ciężko o stanowisko, przy którym się za bardzo nie zmęczymy, a o to chyba chodzi w życiu. Ale z drugiej strony ludzie bez wykształcenia też powinni być, chociażby do tej męczącej pracy. Pozdrawiam.

praksa
praksa
  9 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: przy którym się za bardzo nie zmęczymy, a o to chyba chodzi w życiu.

czasem takie zmęczenie dobrze wpływa, przynajmniej nie mamy nadwagi, sa prace w których tylko siedzimy na przykład przy biurku, co nam to daje? problemy ze stawami i kręgosłupem, ciało potrzebuje ruchu tak teraz troszke bardziej na temat w tych czasach prócz wykształcenia musisz mieć odpowiednie znajomosci, uwierz na dobrych stanowiskach siedzi najpierw rodzina a później znajomi, na samym koncu ludzie z ulicy, nie znajdziesz pracy na zawołanie w tym kierunku co sie uczyłaś, wiele ludzi po studiach zaczyna nawet w biedronce byle mieć jakiś dochód, przy okazji szukają czegoś innego, ale mało kto odnajduje pracę w swoim fachu zaraz po szkole, często ludzie dostają awanse w pracy po latach przepracowanych, zdobywa zaufanie i doświadczenie tez po latach i zostaje doceniony, nie licz tylko na samo wykształcenie, pracujesz? dorabiasz sobie? uczysz sie pracy i solidnosci, przy tym uczysz się? czy czekasz aż rodzice zapłącą wszystko?
dziuuuuubek
dziuuuuubek
  9 stycznia 2016

Jeżeli już wykształcony, to poza pracą dba o siebie, siłownia, sport itp. Wtedy problem nadwagi czy innych takich znika. Trzeba po prostu o siebie dbać, nie tylko przy biurowej pracy. Z tym, że w tych czasach znajomości są bardzo ważne się zgodzę, ale znajomości to nie wszystko. W pewnym momencie znajomości "się starzeją" i na poszczególne stanowiska potrzeba nowych osób. I jak myślisz, wezmą osoby z ulicy bez doświadczenia i wykształcenia, czy z jakimkolwiek doświadczeniem i po konkretnych studiach? Nie liczę na samo wykształcenie. Az resztą, to moja sprawa, jak pokieruje swoim życiem, czego się nauczę i za co zapłacą moi rodzice. Wyczuwam kompleksy.

praksa
praksa
  10 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: eżeli już wykształcony, to poza pracą dba o siebie, siłownia, sport itp. Wtedy problem nadwagi czy innych takich znika. Trzeba po prostu o siebie dbać, nie tylko przy biurowej pracy.

nom, gdyby tak było to byłoby wspaniale ale sama wiesz doskonale, ze często tak nie jest, ale to już zalezy od podejscia człowieka a nie od pracy.
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnym momencie znajomości "się starzeją" i na poszczególne stanowiska potrzeba nowych osób. I jak myślisz, wezmą osoby z ulicy bez doświadczenia i wykształcenia, czy z jakimkolwiek doświadczeniem i po konkretnych studiach? Nie liczę na samo wykształcenie. Az resztą, to moja sprawa, jak pokieruje swoim życiem, czego się nauczę i za co zapłacą moi rodzice

znam osoby, które wyuczyły się w swoim fachu i pracują do dzisiaj, a znam też mnóstwo osób, które skonczyły studia a pracują z ludzmi aaa.... nawet po zawodówce, bo w ich miescie nie ma takiego zapotrzebowania, bo nie chcą się sami utrzymywac, czy przeprowadzac się już z rodziną.
Osobiscie znam dziewczynę, która wyuczyla się za przedszkolankę, przecież przedszkola są, dzieci też się rodzą, ale mieszka w małej miescowosci już z mężem, gdzie nie ma takiego zapotrzebowania a o przeprowadzce nie ma mowy, to myślisz ze siedzi w domu i nie pójdzie pracować, bo przecież nie po to sie uczyla żeby z robolami szarpać, jednak nie, zapierdziela w fabryce szkła z innymi żeby mieć dochód jakiś, serio takich ludzi jest od groma, nigdy nie wiemy jak sie los nam potoczy, więc nie zakłądajmy z góry super życia i pracy.
życzę Ci żebyś skonczyla studia z dobrymi wynikami, bo przecież niektórym to się udaje i żebyś znalazła pracę dobrze płątną w swoim wyuczonym fachu. Po to sie uczysz, obys miała to szczęscie i znalazła się w tej grupie szczęściarzy. Miłego.270b
dziuuuuubek
dziuuuuubek
  10 stycznia 2016

No tak. To prawda.Chociaż w tych czasach, coraz więcej osób dba o swój wygląd i o swoją kondycję.

W tym wypadku mówisz o jednostkach, które nie mają warunków, żeby pracować w wyuczonym fachu. Ale większość studiuje po to, żeby mieć pracę w tym właśnie zawodzie, bo innym razem po co studiowaliby właśnie ten kierunek.. Ale to jest życie i ono czasem pisze nam inny scenariusz niż sami sobie ustaliliśmy. Ale mimo wszystko uważam, że mając wykształcenie łatwiej o lepszą pracę. Mam prawo mieć własne zdanie i właśnie takie mam. Powodzenia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.