JANUSZPAWLACZ
JANUSZPAWLACZ
  18 lipca 2015 (pierwszy post)

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszą koleżankę polkę z pięknymi pośladkami naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej osoby jak dziewczyna z pięknymi pośladkami ze studniówki .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z niej robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile ona zrobiła ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle naszą koleżankę ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to ona jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to dobry smak i prywatność ,widac że się nie masz zahamowań i nie nauczono cie wychowania w szkole ,widac nie szanujesz innych ludzi to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim była ta dziewczyna ze studniówki jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ona bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu rodziców ani nikogo kto by wam wytłumaczył zasady wychowania nie chodzi tutaj o zwykłe zasady, o mnie ale wogóle ogólnie o zasady wychowania żeby mieć jakąs godnosc bo ta dziewczyna nikogo nie obrażała a ty za co jaobrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ta pani ze studniowki ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po jakis podrecznik dobrego wychowania i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz innych to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

JANUSZPAWLACZ
JANUSZPAWLACZ
  18 lipca 2015

wezyr odpermuj pls

Dystans
Dystans
  19 lipca 2015

haha perm za szkalowanie papieza

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.