Dystans
Dystans
  17 lipca 2015 (pierwszy post)

Ciekawi mnie, jak to jest gdy człowiek na tym całym "czacie" gra kogoś kim tak naprawdę nie jest, a co najlepsze nie bierze tego żartobliwie tylko poważnie :D
Będąc na czacie często spotykałem się z takimi zachowaniami, co mnie bardzo dziwiło, niektórzy może potrzebuja pomocy, a inni tylko zaistnienia i poklasku.
Szczczerze mówiąc sam lubiłem wam wmawiać jaki jestem (jakie to ze mnie zło itp) z różnicą tego, że potem opowiadalem to kumplom przy piwerku i wszystko to było żartem. A u was, z tego co wyczytałem w prywatnych wiadomosciach wcale tak nie jest :D
Nie chodzi mi konkretnie o moderatorów, każdy z was próbuje jakoś odbiec od rzeczywistości lecz zastanówcie sie nad tym - czy warto robić z siebie "klaunów", bo w większosci tak wlasnie jest, istny kabaret :)
Apropos moderacji
Zastanówcie sie czasami czy nie widzą waszego zachowania wasi znajomi, nie raz spotkalem bylych modków i userów to wstydzili mi się mówić dlaczego tak jest, i mogę dać sobie głowę uciąć, że większość z was (WIĘKSZOŚĆ NIE ZNACZY WSZYSCY) zrobiłaby to samo.
Moderowałem na różnych grupach etc i z tego co ja pamiętam, moderator tam miał zobowiązać się do nadania przykładu innym, co zachęci ich do wspólnej "zabawy" (czyli to co jest wlasnie na czacie - ZABAWA). Jak myślicie, nadajecie przykład? Czy w większosci "odpyskówki" - "bo gówno, nie drażnij mnie, dostaniesz bana i sie skończy" dają naprawdę dobry przykład?
Odróżnijcie zabawę od poważnośći - internet od realności. Może wtedy ludzie mojego pokroju przestaną sie z was smiac :)
Ps Fotka nie powinna byc "polem bitwy" - Moderacja vs userzy, ale jedna i druga strona doprowadza do tego, że w końcu jedni i drudzy nie będą mieli po co tu wchodzić, jak np ja :)
Weźcie sobie do serduszek mój ból dupki i zadajcie sobie pytanie, czy jesli wasza mamusia, brat czy siostra czytalaby was w sieci, to czy nie smieliby sie z was.
Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam moich e-znajomych, buziam :)

Dystans
Dystans
  7 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: za długie, nie czytam


jak ty mature zdalas z polskiego... niech ktos ci to cofnie..
Konto usunięte
Konto usunięte: mi od zawsze cisnął


xDDDDD
widzialem nie raz
CHlMERA
CHlMERA
  7 sierpnia 2015
Dystans
Dystans: jak ty mature zdalas z polskiego

no streszczenia czytałam tak z 2 dni :))))))))
Dystans
Dystans
  7 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: no streszczenia czytałam tak z 2 dni :))))))))


już zgłoszone do ministerstwa edukacji :)
CHlMERA
CHlMERA
  7 sierpnia 2015
Dystans
Dystans: już zgłoszone do ministerstwa edukacji :)

proszę nie
;/
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  9 sierpnia 2015
Dystans
Dystans: pozdrawiam moich e-znajomych, buziam :)


przeczytałam tylko to także buziak i dla CIebie :lol: :-*
TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  10 sierpnia 2015

wgl to w szoku jestem nawet nie wiedziałem że tu o mnie piszo :lol: d83dde02
POZDRAWIAM!!d83ddc4b

:lol2:i'm out:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.