Chamisko
Chamisko
  18 maja 2015 (pierwszy post)

Witam, w związku z ignorowaniem regulaminu czatu poprzez notoryczne łapanie zbyt dużej ilości banów w bardzo krótkim czasie, prowadzących do blokad kolejnych Twoich kont, a także wobec braku widocznej poprawy na przestrzeni czasu (tym bardziej pomimo faktu, iż otrzymałeś już wcześniej permbana, który został warunkowo zawieszony), informujemy oficjalnie, iż powołując się na punkt III, podpunkt 3. Netykiety ("Uwaga! W przypadku nagminnego łamania regulaminu przez użytkownika, MG ma prawo nałożyć na niego zakaz uczestniczenia w życiu czatu (tzw. permban). Osoba ma zakaz wstępu na czat."), otrzymujesz permban na czat w serwisie fotka.pl. Każda Twoja próba wejścia na czat będzie skutkowała długoterminowym banem oraz blokadą danego konta. Długość kary jest bezterminowa, a łamanie jej warunków z pewnością nie przyspieszy ewentualnego ponownego zawieszenia w przyszłości.

Odnośnie tej wiadomości chciałbym napisać, że jako kapitan gwiezdnej floty mam w dupie sułtana kosmitów, a Bengalowie mogą Mi podskoczyć .

Mimo zasług dla gwiezdnej floty zostałem skazany na banicje niczym Jassy James czy Billy Kid i w tym momencie czuje się jak Mroczny rycerz biorący na swoje barki brzemię zbrodni Harvyego Denta.

Wybierając tą ściężkę i głosząc swoje herezje wiedziałem na co się piszę. Mimo licznych ostrzeżeń dalej mówiłem ludziom to co o nich myślę. Zostałem ukarany za swój heroizm, podobnie jak Andrzej Lepper bowiem wole żyć jeden dzień jak wojownik niż 100 lat jak tchórz nie mający własnego zdania i próbujący przypodobać się innym jak: otyłe zwierzęta, rude istoty czy samotne matki .

Jezus zmartwychwstał a Batman powrócił gdy Gotham go potrzebowało. Ja tez powrócę z zaświatów dwa razy mocniejszy i dwa razy bardziej bezczelny jak Vegeta gdy prawdziwych słów będziecie potrzebować.
Pamiętajcie Prędzej martwy niż słaby

PS https://www.youtube.com/watch?v=vWOuA2r96ug
Ta nuta idealnie odzwierciedla sytuacje moja i Łukasza Egoisty
W 2min14sekundzie jest tajna żydomasońska wiadomośc dla ludzi, którzy przyczynili się do naszego upodlenia.

Fuhrer
Fuhrer
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie miesięcznej gwiazdy za wolontariat.

szach mat XD
SZMACIARZ
SZMACIARZ
  20 maja 2015

Blacha hak tam bujajaca xD

MAJKELL1992
Posty: 8 (po ~142 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Chamisko
Chamisko
  22 maja 2015

Widze ze Gestapo czuwa i usuwa posty tylko Marta Karina zapewni nam wolnosc wyznania glosujcie na nia w 2 turze

solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  24 maja 2015

Moje gąski kochane tak szybko odeszły :(

Pegasus
Pegasus
  24 maja 2015

ZDEJMUJ MI TO

Agacia
Agacia
  24 maja 2015
Pegasus
Pegasus: ZDEJMUJ MI TO

xDDDDDDD groźba !
Chamisko
Chamisko
  24 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje gąski kochane tak szybko odeszły :


Ja jestem nieśmiertelny :)
Pegasus
wpis jest ukryty
SZAMBONUREK
SZAMBONUREK
  25 maja 2015

Wszedlem na czat i dostalem blokade konta:(

Pegasus
Pegasus
  25 maja 2015

gratuluje xD mi już sie znudziło

DziadekEinstein
Posty: 4 (po ~41 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
DziadekEinstein
  26 maja 2015

Siemka

Pegasus
Pegasus
  31 maja 2015
Pegasus
Pegasus: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka.pl


jak to polisman cenzuruje mję :/
Agacia
Agacia
  2 czerwca 2015
jp
TVP
TVP
  3 czerwca 2015


DRZIN MI POMORZE
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.