Chamisko
Chamisko
  18 maja 2015 (pierwszy post)

Witam, w związku z ignorowaniem regulaminu czatu poprzez notoryczne łapanie zbyt dużej ilości banów w bardzo krótkim czasie, prowadzących do blokad kolejnych Twoich kont, a także wobec braku widocznej poprawy na przestrzeni czasu (tym bardziej pomimo faktu, iż otrzymałeś już wcześniej permbana, który został warunkowo zawieszony), informujemy oficjalnie, iż powołując się na punkt III, podpunkt 3. Netykiety ("Uwaga! W przypadku nagminnego łamania regulaminu przez użytkownika, MG ma prawo nałożyć na niego zakaz uczestniczenia w życiu czatu (tzw. permban). Osoba ma zakaz wstępu na czat."), otrzymujesz permban na czat w serwisie fotka.pl. Każda Twoja próba wejścia na czat będzie skutkowała długoterminowym banem oraz blokadą danego konta. Długość kary jest bezterminowa, a łamanie jej warunków z pewnością nie przyspieszy ewentualnego ponownego zawieszenia w przyszłości.

Odnośnie tej wiadomości chciałbym napisać, że jako kapitan gwiezdnej floty mam w dupie sułtana kosmitów, a Bengalowie mogą Mi podskoczyć .

Mimo zasług dla gwiezdnej floty zostałem skazany na banicje niczym Jassy James czy Billy Kid i w tym momencie czuje się jak Mroczny rycerz biorący na swoje barki brzemię zbrodni Harvyego Denta.

Wybierając tą ściężkę i głosząc swoje herezje wiedziałem na co się piszę. Mimo licznych ostrzeżeń dalej mówiłem ludziom to co o nich myślę. Zostałem ukarany za swój heroizm, podobnie jak Andrzej Lepper bowiem wole żyć jeden dzień jak wojownik niż 100 lat jak tchórz nie mający własnego zdania i próbujący przypodobać się innym jak: otyłe zwierzęta, rude istoty czy samotne matki .

Jezus zmartwychwstał a Batman powrócił gdy Gotham go potrzebowało. Ja tez powrócę z zaświatów dwa razy mocniejszy i dwa razy bardziej bezczelny jak Vegeta gdy prawdziwych słów będziecie potrzebować.
Pamiętajcie Prędzej martwy niż słaby

PS https://www.youtube.com/watch?v=vWOuA2r96ug
Ta nuta idealnie odzwierciedla sytuacje moja i Łukasza Egoisty
W 2min14sekundzie jest tajna żydomasońska wiadomośc dla ludzi, którzy przyczynili się do naszego upodlenia.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 maja 2015
Pegasus
Pegasus: Stwórzmy Konspirację!

"Trafiony, będzie zatopiony na starcie". Taka sytuacja :crylol:.
Fuhrer
Fuhrer
  20 maja 2015
esquilo
esquilo: Taka sytuacja

Gdyby nie Twoje podjadanie, to by nie było głodu na świecie.. Od dziś przechodzisz na diete grubasie ! d83dde21
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby nie Twoje podjadanie, to by nie było głodu na świecie..

d83dde1e...
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dziś przechodzisz na diete grubasie !

Czekam na rozpiskę :tak:.
Agacia
Agacia
  20 maja 2015

Łączymy się z Tobą i Ego w bólu :(

Chamisko
Chamisko
  20 maja 2015
esquilo
esquilo: Czekam na rozpiskę .


To se możesz czekać do usranej śmierci. Chcesz rozpiske udaj się do dietetyka i zapłac za nią. To że ty jesteś wolontariuszką na tym portalu nie znaczy, że inni są, W życiu panuje zasada jeśli robisz coś dobrze to nie rób tego za darmo. Zamiast marnować czas na udzielanie się pod każdym postem na forum zacznij dbac o lepszą przyszłośc swojego dziecka
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: se możesz

Tak, potwierdzam, mogę troszkę nawet się pośmiać :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: W życiu panuje zasada jeśli robisz coś dobrze to nie rób tego za darmo.

To nie zasada, to wymysł dla wygodnie pazernych Panie adwokacie :ziew:.
Fuhrer
Fuhrer
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: To se możesz czekać do usranej śmierci. Chcesz rozpiske udaj się do dietetyka i zapłac za nią. To że ty jesteś wolontariuszką na tym portalu nie znaczy, że inni są, W życiu panuje zasada jeśli robisz coś dobrze to nie rób tego za darmo. Zamiast marnować czas na udzielanie się pod każdym postem na forum zacznij dbac o lepszą przyszłośc swojego dziecka

Dobrze powiedziane kolego ! :piwo:
Chamisko
Chamisko
  20 maja 2015

Skoro pazernością nazywasz pobieranie opłaty za dobrze wykonaną pracę jesteś jeszcze głupsza niż myślałem. Ludzie nie po to uczą się żeby robić za darmo to co kochają. Z takim podejściem całe życie będziesz Nikim.

Fuhrer
Fuhrer
  20 maja 2015

Hamuj kolego bo Cie Bekenbauer urządzi

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie nie po to uczą się żeby robić za darmo to co kochają.

Zysk to nie tylko materializm ;-).
Chamisko
Chamisko
  20 maja 2015
esquilo
esquilo: Zysk to nie tylko materializm ;-).


Trener Personalny, Dietetyk to zawód jak każdy inny.
Ludzie pracują by się utrzymać powietrzem dzieci nie nakarmią. No chyba że ty dasz rade , w takim razie idź zrób zakupy bez pieniędzy
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Trener Personalny, Dietetyk to zawód jak każdy inny.

Oczywiście, jednak ja nie twierdzę, że człowiek uczy się tylko po to, żeby mieć satysfakcję, nie umniejszam też temu, że chodzi o zarobek.
Chodzi mi o jedno, co Twoje egoistyczne ja pominęło - współistnienie obu opcji.
Ale skoro pieniądze aż tak przesłoniły Ci oczy, to ja współczuję... serio, popadanie w skrajności to upadlanie własnego ja. Lubisz, spoko luz.
Chamisko
Chamisko
  20 maja 2015

Wszystko działa w dwie strony, prosząc o coś kogoś też za to płace :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko działa w dwie strony, prosząc o coś kogoś też za to płace :)

Oczywiście, jednak i tu jest ale; nie zawsze. Zależy jaki wymiar płatności masz na mysli.
Nie chce mi się filozofować Michał, sorka nie dzisiaj ;-).
Chamisko
Chamisko
  20 maja 2015
esquilo
esquilo: Zależy jaki wymiar płatności masz na mysli.


Na pewno nie miesięcznej gwiazdy za wolontariat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.