Fjoletofy
Fjoletofy
  20 stycznia 2015 (pierwszy post)

Ile trzeba czekać i co trzeba zrobić aby MG podjęło decyzję o ściągnięciu perma? Niech wszyscy wiedzą jak odbywa się cały proces :) (ci co nie wiedzą PERM = zakaz wstępu na czat)

Dla tych którzy chcą dostać perma, co trzeba zrobić aby go otrzymać?

POZDRAWIAM SERDECZNIE
JUNIOR d83dde02

Fanta
Fanta
  16 lutego 2015

Junior junior co z Ciebie wyrosło :D

Nom
Nom
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: PERM


Żaden problem czy szpan, miałem i zbytnio się tym nie podniecałem.
Ps twoja podnieta permem, która zadziwiająco trwa już dość długo zaczyna być równie żenująca jak i nadal zadziwiająca.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile trzeba czekać i co trzeba zrobić aby MG podjęło decyzję o ściągnięciu perma? Niech wszyscy wiedzą jak odbywa się cały proces :)


Czakać? to zależne od zachowania. Jeśli nadal będziesz tak płaczkował to ci nigdy nie zdejmą i będą mieć z ciebie bekę nie tylko oni, ale i ja, no i inni heh
Jak to wygląda?
Piszesz prośbę o ściągnięcie blokady, podając argumentację i ogółem pokazujesz jak twoje zachowanie poprawiło się na tym portalu (nie odstraszasz już klientów, nie zachowujesz się jak małpa i nie irytujesz, nie dostajesz też banów tutaj, nie wchodzisz na czat mając ten zakaz)
Przychodzi odpowiedź, jeśli faktycznie jest tak jak napisałem w nawiasie to ci to zdejmą, bo przecież i tak pracują za darmo więc co im szkodzi.
Jeśli tak nie jest to nie zdejmą, bo im pozdejmują oczka i będzie płacz, a przecież co w tedy się realnym znajomym powie? przecież w wolnym czasie sie moderuje czat :( a co by było jakby tego nie było :C czas żyć :C
Myślę że rozwiązałem twój problem.

ps i na prawdę skończ pisać w co 2 temacie o swoim permie
fejm -10 heh bk
Nom
Nom
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla tych którzy chcą dostać perma, co trzeba zrobić aby go otrzymać?


https://www.youtube.com/watch?v=CCpbzOwrmZA
To co oni
CPH4
CPH4
  18 lutego 2015
Nom
Nom: Czakać? to zależne od zachowania. Jeśli nadal będziesz tak płaczkował to ci nigdy nie zdejmą i będą mieć z ciebie bekę nie tylko oni, ale i ja, no i inni heh Jak to wygląda? Piszesz prośbę o ściągnięcie blokady, podając argumentację i ogółem pokazujesz jak twoje zachowanie poprawiło się na tym portalu (nie odstraszasz już klientów, nie zachowujesz się jak małpa i nie irytujesz, nie dostajesz też banów tutaj, nie wchodzisz na czat mając ten zakaz) Przychodzi odpowiedź, jeśli faktycznie jest tak jak napisałem w nawiasie to ci to zdejmą, bo przecież i tak pracują za darmo więc co im szkodzi. Jeśli tak nie jest to nie zdejmą, bo im pozdejmują oczka i będzie płacz, a przecież co w tedy się realnym znajomym powie? przecież w wolnym czasie sie moderuje czat :( a co by było jakby tego nie było :C czas żyć :C Myślę że rozwiązałem twój problem.ps i na prawdę skończ pisać w co 2 temacie o swoim permie fejm -10 heh bk

i co spamujesz?, pow 2 linijek to jest spam!
----------
a co do permów na czacie, to tylko przegrywy mają takie blokady, nikt normalny nie musi robic z siebie pajaca żeby być zauważonym, ale każdy cyrk musi mieć swoje małpy, inaczej byłoby nudno;p
Nom
Nom
  18 lutego 2015

co?

CPH4
CPH4
  18 lutego 2015
Nom
Nom: co?


zawiesiłeś się? weź restart sobie walnij.
CPH4
CPH4
  18 lutego 2015

tylko się nie wyloguj, bo nie ma kto mnie dzisiaj zabawiać, padło na ciebie.

Nom
Nom
  18 lutego 2015

nie rozumiem czlowieku co do mnie piszesz

CPH4
CPH4
  18 lutego 2015
Nom
Nom: nie rozumiem czlowieku co do mnie piszesz

a jest coś co rozumiesz?
Nom
Nom
  18 lutego 2015

ale co

CPH4
CPH4
  18 lutego 2015
Nom
Nom: ale co

nie idzie ani potrolować z Tobą, wysil te szare komórki chociaż raz ;/
Nom
Nom
  18 lutego 2015

xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.