Urzeczywistniony
Urzeczywistniony
  22 listopada 2014 (pierwszy post)

Interesuje mnie problem rozmów na fotce , gg , fb itp mianowicie wyobraźmy sobie taką sytuacje ktoś do Ciebie pisze :

- Hey jak tam ?
Spoko, a u Ciebie ?
- Też
Znamy się ?
- Nie, ale możemy poznac
Ok
- skąd jesteś
WaWa
- aha , ja z Gdańska
- Czym się zajmujesz ?
Pracą
- Aha
... bla bla bla itd itd

Po prostu krew zalewa mnie na te wyklepane regułki którymi większości ludzi rozpoczyna i w zasadzie kończy tzw zaczepkę kogoś nowego. Na ogół jest to kilka wyklepanych na pamięc pytań, zwrotów po czym zakończenie typu "Jutro niestety szkoła a więc dobrej nocy, odezwij się KIEDYŚ" no i rozmowa się urywa i nigdy więcej się nie rozpoczyna na nowo a jeśli już to znów kilka pytań nuda monotonia. Ja osobiście mam tego dosyc i nie odpisuję już tym którzy zaczynają mi sypac regułkami. Kto ma dosc monotonii łapa w górę (post) + krótki komentarz czy próbuje jakoś zapobiegac jeśli tak to jak. Pozdrawiam

CzulyRomantyk
CzulyRomantyk
  23 listopada 2014

to kobiety glownie odpisuja jednym slowem

Zablokowana
Zablokowana
  24 listopada 2014

takie pisanie to współczuje XDDDDDDDD

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  24 listopada 2014

Dlatego ja w ogóle na : Co tam albo samo : Hej, nie odpisuję :D
Po co mam strzępić język i się wysilać :D

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Zablokowana
Zablokowana
  24 listopada 2014

Ja nigdy nie odpisuje na czaciq ani na pw... tylko jak kogoś znam albo beke porobić tak to ever xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.