PetycjaMarty
PetycjaMarty
  26 września 2014 (pierwszy post)

Pisze bo mam taka chec:) a kto mi zabroni? no kto?:)
Chcialam serdecznie pozdrowic kolko wzajemnej adoracji, ktore z wielka gracja tak napieprza na siebie nazwajem a udaje przyjazn, ze ze wzruszenia lezka w oku sie kreci

Paffeuu moze w koncu wyjawisz wszystkim co tak na serio o nich myslisz?:)

Agrafko o tak dla ciebie mam wyjatkowo dlugi watek kochana powiedz mi jak to jest byc mega wielka hipokrytka? jak dzisiaj pamietam, jak na "oczy" jechalas szmatami bo rwala kolesia ktory cie nawet nie chcial... jak na Kaje nadawalas ze serdusiowala Pawla jak byl z toba w parze... a sama co robilas?przez ostatnie miesiace?:) wiesz jaka masz ksywke? zycze powodzenia.

moj ulubieniec
BlueEyez... Tomaszku.... moze warto tu tak publicznie wspomniec, ze walisz scrny wszystkim... a jedziesz na Leosia ze rozsylasz prywatne rozmowy i sie z nich nabijasz? jestes strasznie szczery.. serio:)

Lukasz(ku) - sloneczko dwulicowe... nie wiem jakie ty masz zycie ale musi byc serio nudne....

Niko... no tu tez bym mogla duzo napisac... ale w sumie po co... wystarczy tylko wspomniec, ze jest mi cie cholernie zal...

tosziko... no coz... szkoda, ze glupota jest nieuleczalna

i cala reszta dwulicowego, falszywego teamu:) dalej jarajcie sie swoim dystansem i przezywajcie to co sie tu dzieje... robcie z twarzy kapcia... wpierajcie 17 wersji.... jak mi dobrze ze mam ten etap zycia juz za soba... obym NIGDY w zyciu was nie spotkala....jednoczesnie dziekuje tym ktorzy na przestrzeni tych 9 lat po prostu byli....i beda nie bede o was wspominac bo i po co:) buziak wielki....!

p.s 1 Jednoczesnie czatowe troliki informuje, ze sama zrezygnowalam z uprawnien :)

p.s 2 aaaaa i agrafko nadal wynos informacje m.in o glosowaniu ;)

Sebuch
Sebuch
  26 września 2014

hahahahahahahhahahahahhahahaha nie wierze :lol: :crylol: co ta dee ? XD

JudaszZbawiciel
JudaszZbawiciel
  26 września 2014

zdążyłem :D

Sebuch
Sebuch
  26 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zdążyłem :D

znasz ja ? XD
JudaszZbawiciel
JudaszZbawiciel
  26 września 2014

kojarzę ale to jeszcze za czasów starego czata

Sebuch
Sebuch
  26 września 2014

no stary byl jary XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.