esquiIo
esquiIo
  23 września 2014 (pierwszy post)

Ja tam jej nie nienawidzę, jest mi obojętna, po prostu bywa irytująca. Zanim dostała moda, można było z nią normalnie pogadać, a teraz chyba ta wirtualna namiastka władzy zbytnio uderzyła jej do głowy. Jak już ktoś chce moderować, to ok, być może dla niektórych to forma rozrywki. Ale na litość, mam wrażenie, że ona siedzi tu 24 na dobę, bo za każdym razem jak tu jestem specjalnie wchodzę w top autorów i praktycznie zawsze widzę, że jest online. Nie sądzę, żeby to był przypadek czy zbieg okoliczności.
Dodatkowo złapałem się za głowę, kiedy dowiedziałem się, że pokazała cycki na kamerkach po to, żeby dostać moda. I jak tu traktować ok. 30letnią (albo nawet więcej?) kobietę, która wyprawia takie rzeczy? Myślę, że nawet te mentalne pachołki którymi tutaj "zarządza" jako moderator mają swój rozum, choć jak widać wyżej, nie brakuje i takich, którzy liżą jej dziurkę.
Uważam, że powinna trochę wyluzować i zwolnić w tym wyścigu szczurów po wirtualną władzę. W końcu to tylko zabawa, a dorosła kobieta chyba ma jakieś inne obowiązki/zajęcia poza pisaniem na forum, które w większej części stanowią studenciaki śmieszki, mentalni licealiści albo ludzie typu desur, którzy prawdopodobnie nie skończyli nawet gimnazjum, a mentalnie tkwią w dzieciństwie.

Ok, tyle. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Możesz już śmiało kopiować po innych tematach.

Sebuch
Sebuch
  23 września 2014

no cos Ty nie mam banika ... :crylol:

NormikMateusz
NormikMateusz
  23 września 2014

kim ona jest?

Sebuch
Sebuch
  23 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kim ona jest?

nie wiem ;X
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.