uasq
uasq
  29 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witam. Przedstawiać się chyba nie musze. Dla tych co o mnie nie słyszeli napisze tylko tyle że jestem znany jako:
1. Erotoman który by wszystko dymał co tylko pisze
2. Frajera
3. Osobe nie spelna intelektualnie ( to mi sienajbardziej podoba :) )
Mam w dupie co inni o mnie myslą..... bo to tylko czat :D i na tym etapie to pozostanie jako odskocznia od świata realnego ... jego problemów czy też po prostu jako rozrywka... coś dzięki czemu udaje sie zabić nude ( teraz ktoś by mi zarzucił że inteligetni ludzie się nie nudzą.... niech wtedy te osoby zapytają siebie czemu tu przebywają odpowiedź nasuwa się sama - im się nudzi a więc tego nie musze komentować :) ).
Teraz powróćmy do ww tematu "trochę o czatusiach" ... najwyraźniej wiele osob jakieś 80% czatu nie traktuje jak ja... robi sie on dla nich czścią życia :D poszukują wrażeń typu
1. Ten jest nołlajfem bo siedzi 24 h :D ( kochani wszystko wiedzacy POLACY czy także siedzicie 24 h że możecie to potwierdzić nie wydaje mi się ... może byc zbieg okoliczności że ten "nołlajf wczodzi do pokoju w podonym czasie"
2. Zabawy screnami ... Chyba moja ulubiona część życia czatusiów chyba kazdy widział cycki krążące po pokojach :D a ja się pytam po co te czatusie to robią ?? dla fejmu ??:) chyba dlatego bo wzbudzają sensacje (ej stary skąd Ty to masz) xD To nie jest oznaka że ktos jest zayebisty bo otrzymał te cycki . cipki czy tez dedyki z serduszkami......takie zdjęcia są czymś intymnym, i ten kto ma jakikolwiek honor powinien je zatrzymać dla siebie a nie rozprzestrzeniać ich dalej..ciekawe jak by Ci "super, hiper" userzy zareagowali jak by to screeny z ich udzialem krążyły na forum publicznym. Niestety chamstwo panujace czesto w naszym społeczeństwie daje ciche przyzwolenie na takie zachowania...
3. Te wasze e-milości za dlugo tu siedze zeby tego nie zauważać.... albbo wasze e-zdrady .... to pożal się boże teatrzyki :)
4 Albo dwulicowośc ( tego nie musze chyba opisywać kazdy zna prynajmniej jedną osobe któa obgaduje kogoś , a sama udaje że się z nim przyjaźni)
Starzy userzy pewnie zauwazyli że poziom jaki reprezentują userzy dzisiaj znacznie odbiega od tego sprzed kilku lat.... może jest to spowodowane mniejszą ilośc banow bądź też ograniczonych kompetencjii moderatorow, czy tez FP) albo nie oszukujmy sie nasze spoleczeństwo schodzi na PSY ( nie obrażając żadnego psa) dzici robią sie bardziej pyskate, nie mające jakiegokolwiek poszanowania dla starsych ,tradycji bądź religi... Obrazając JPII nie jesteście lepsi... Nicki typu JUdaszZbawiciel nie sa śmieszne a wrecz przeciwnie diwi mnie że jeszcze nikt na takie nicki nie zareagowal... ale cóż niektórzy moderatorzy tez sa wybierani jak są :)
A teraz wszyscy którzy to przeczytali nazywają mnie pewnie w myslach nollajfem userem który chce pouczyac innych a sam pisze tu jak by się przejmowal swoimi e-przyjaciółmi.Nie po to tu to wszsyystko pisze bo sie przejmuje Fotką... bardziej przejmuje sie naszym społeczęństwem chociaz tak naprawde userzy fotki to znikomy procent polaków, ale niestety pokazuje doskonale jakie bodźce kerują naszym społeczeństwem:) CHAMSTWO, DWULICOWOŚĆ, NARCYZM i wiele wiele inncyh.
Ja mam to w dupie podreślam jescze raz ale zauważcie co się dzieje dookola nie tylko w Tym waszym "fotkowym życiu" ale też w realnym
p.s. Dziękuje osobom którym chcialo się to czytać... a w sczególności chcialbym podziękowac hejterom za wyłapanie błędów językowych jak i ortograficznych bądź po prostu literówek :) DZIĘKUJE JESZCZE RAZ :)

PRZYKROSCIMOJEE
PRZYKROSCIMOJEE
  13 maja 2014

Nikogo z was nie czytalem, ale pewnie jakies gowno xD

C18H21NO3
C18H21NO3
  13 maja 2014

MISIU WEŹ PRZESTAŃ TAK PISAĆ ŻEŚ FRAJER ://///

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  17 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Starzy userzy pewnie zauwazyli że poziom jaki reprezentują userzy dzisiaj znacznie odbiega od tego sprzed kilku lat....

Dlatego nie czatuję i sproadycznie wchodzę jak większość ludzi. :tak:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.