chlopakpoetkihyde
chlopakpoetkihyde
  13 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Postaram się Ciebie wyprowadzić z tego błędu oraz jasno i klarownie wytłumaczyć Ci to . Pierwsza sprawa jeżeli chodzi o tych "facetów" . Nie każdy kto posiada członek zwany penisem , ma zarost , jest muskularny , pochodzi z gatunku homo sapiens i jest z gatunku męskiego jest facetem. Otóż mówisz o chłopcach , których to właśnie wykreowały takie kobiety jak oraz mas media .Różnica między chłopcem ,a facetem jest ogromna bo facet w pewnym momencie tak po 25 roku życia wie już czego chce( i to nie jest regułą bo może wydorośleć znacznie wcześniej lub później :) chyba słyszałaś o czymś takim ,że właściwy facet rodzi się w po 30 roku życia :) ) , a chłopiec ma ochotę się bawić całe życie i z tego co mi wiadomo te dwa pojęcia wielu kobietom się mylą :). Druga sprawa to pociąg seksualny. W naszej naturze droga panienko jest utrzymanie gatunku ,więc pociąg do płci przeciwnej jest jak najbardziej naturalny . Z tego co zauważyłem z własnego doświadczenia popartego faktami , wiele z was nie potrafi się oprzeć mężczyznom i same bardzo często "sięgają" po zaspokojenie swojej potrzeby . Ja nie widzę tutaj nic zdrożnego i czegoś co mogło by wykraczać poza normy i ramy . Wszystko jest dla ludzi z umiarem jeżeli i jedno i drugie wie do czego służy narząd zwany mózgiem :) . Na koniec dodam . Jak dorośniesz do tego to pogadamy :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.