Shaitan
Shaitan
  24 marca 2014 (pierwszy post)

Są ludzie, dla których 24-godzinna doba to zdecydowanie za mało, ba, nawet 48h nie wystarczyłoby im na "zaplanowane" zadania, cisnęliby na pełnych obrotach jak najdłużej, ale niestety trochę jednak spać trzeba.

Jak to jest u was? Jak gospodarujecie tymi 24 godzinami? Najwięcej czasu poświęcacie na to co ważne, czy nolife hard czating 48/24? Ile średnio sypiacie?

praksyda
praksyda
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Jak to jest u was? Jak gospodarujecie tymi 24 godzinami? Najwięcej czasu poświęcacie na to co ważne, czy nolife hard czating 48/24? Ile średnio sypiacie?

7- pobudka, wychodze z domu o 8:30, wracam po 15, właśnie wszamam coś co przypomina obiad.
Posiedze na foteczce, wejde pewnie na chwilę na czat, później jakiś film włącze.
Jak jest ładna pogoda, to troszkę to inaczej wygląda, bo popołudnaimi to siedze na plaży, mam ją pod nosem, to akurat az tzreba iść;p
Kiedyś na czacie się siedziało więcej, nawet do 4-5 h potrafiłam przesiedzieć, calutki wieczór, teraz jak siedze 1,5 h dziennie, to jest dobrze;D(nie te lata chyba już)
Leo
Leo
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Jak gospodarujecie tymi 24 godzinami? Najwięcej czasu poświęcacie na to co ważne, czy nolife hard czating 48/24? Ile średnio sypiacie?

Normalnie gospodaruje ;p tak najwiecej czasu na to co wazne. Srednio sypiam 7-8 godzin.
Leo
Leo
  24 marca 2014
praksyda
praksyda: siedze na plaży, mam ją pod nosem,

nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze.... byłbym tam codziennie..
Shaitan
Shaitan
  24 marca 2014
praksyda
praksyda: 7- pobudka, wychodze z domu o 8:30, wracam po 15, właśnie wszamam coś co przypomina obiad. Posiedze na foteczce, wejde pewnie na chwilę na czat, później jakiś film włącze.

Taki rozsądny standardzik :D

praksyda
praksyda: Jak jest ładna pogoda, to troszkę to inaczej wygląda, bo popołudnaimi to siedze na plaży, mam ją pod nosem, to akurat az tzreba iść;p


Ja mam jezioro, ale rzygam nim już. Czas spadać z tego zadupia. Ale z kolei przed kompem też nie daje rady już za długo posiedzieć.

praksyda
praksyda: Kiedyś na czacie się siedziało więcej, nawet do 4-5 h potrafiłam przesiedzieć, calutki wieczór, teraz jak siedze 1,5 h dziennie, to jest dobrze;D(nie te lata chyba już)


Mnie się zdarzały i całe nocki. Teraz 10 minut i uciekam xd

Leo
Leo: Normalnie gospodaruje ;p tak najwiecej czasu na to co wazne


No tak, dla jednych ważne jest życie, dla innych czat ;)
Leo
Leo
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: No tak, dla jednych ważne jest życie, dla innych czat ;)

co chcesz przez to powiedzieć?
Shaitan
Shaitan
  24 marca 2014
Leo
Leo: co chcesz przez to powiedzieć?

Nic nic ;)
Leo
Leo
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Nic nic ;)

no napisz to co miałeś napisać ;)
Shaitan
Shaitan
  24 marca 2014

Ale co tu więcej pisać? ;)

Destiny
Destiny
  24 marca 2014
praksyda
praksyda: siedze na plaży, mam ją pod nosem,

no ok, to ja już jestem spakowana :ziober2:

Shaitan
Shaitan: Jak to jest u was? Jak gospodarujecie tymi 24 godzinami?

mam czas na wszystko;) szkoła, treningi, znajomi, wieczorem fotka

Shaitan
Shaitan: Ja mam jezioro

no i następne wakacje mam zaplanowane :ziober2:
Obserwator
Obserwator
  24 marca 2014
Leo
Leo: co chcesz przez to powiedzieć?
leoś prawie masz już pełną bateryjkę d83dde31 , to pewnie Shaitan miał na myśli 22 na 24 h czat d83dde02
Niereformowalny
Niereformowalny
  24 marca 2014

Większość jak wiesz poranków spędzam w robocie,czasem zdarzy sie popołudniówka, co wydarzy sie potem to już ścisła zależność od pogody:) dzis "umarłem" o 15 i zmartwychwstałem o 19 także dobry sen miałem :d no,ale widok za oknem nie napawał do działania. Staram się zmieścic w swoim określonym planie na dzień,ale życie różnie weryfikuje :d

Shaitan
Shaitan
  25 marca 2014
Destiny
Destiny: no i następne wakacje mam zaplanowane


Spoko, zapraszam xD
Terrorysta96
Terrorysta96
  26 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Jak to jest u was? Jak gospodarujecie tymi 24 godzinami? Najwięcej czasu poświęcacie na to co ważne, czy nolife hard czating 48/24? Ile średnio sypiacie?


Wszystko zależy od dnia, czasami jak wspomniałeś to 48h byłoby zbyt mało czasu aby wszystko pozałatwiać, czasem ta doba sie dłuży w nieskończoność.
W zwykły dzień szkoła, później posiedzę troche na czacie i lekcje a wieczorem czas dla siebie, wyskoczenie gdzieś ze znajomymi, bieganie, jakiś film lub sport w telewizji.
W tygodniu 3-6 godzin, weekendami nadrabiam nawet do 10 na dobe.

praksyda
praksyda: na plaży


Shaitan
Shaitan: Ja mam jezioro


d83ddc46

Destiny
Destiny: no i następne wakacje mam zaplanowane


Ta Destiny to zawsze się wie jak ustawić d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.