PawelSzawara
PawelSzawara
  21 marca 2014 (pierwszy post)

modki na czacie sa niesprawiedliwi
banuja wedlug swojego widzimisie

Mandarino
Mandarino
  21 marca 2014

Nie widzi mi się tylko za złamanie zasad których jak widać wiekszośc ma w głeboko gdzieś :) potem skutki są takie ze NIE WIEM ZA CO ;)

UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  21 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzi mi się tylko za złamanie zasad których jak widać wiekszośc ma w głeboko gdzieś :) potem skutki są takie ze NIE WIEM ZA CO ;)


:tak:
Co złego, to modki :lol: :woot:
Terrorysta96
Terrorysta96
  21 marca 2014

Co te modki...no ja juz nie wiem, jeszcze troche i samych siebie zaczna banowac, gdyz juz nikogo innego nie bedzie(reszta dawno z banami) :-D

Divine
Divine
  21 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: modki na czacie sa niesprawiedliwi banuja wedlug swojego widzimisie

Tak, Ty tylko wzbudzasz bunt wśród ludzi na czacie, bo każdy post ma podobną treść i praktycznie prezentuje to samo.

Myślisz, że każdy na czacie to jest idiota i nie umie czytać wpisów jakie pisze się na forum?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzi mi się tylko za złamanie zasad których jak widać wiekszośc ma w głeboko gdzieś :

Większość ludzi wie jakie są zasady, tylko sobie to wszystko olewają, tak to później jest, że piszą skargi, że moderator źle postąpił, ale nikt tego nie chce czytać. :)
leser
leser
  21 marca 2014

ZAL

Divine
Divine
  21 marca 2014
leser
leser: ZAL

Wystarczy jedno słowo d83dde02
Marlens
Marlens
  21 marca 2014

Tak bardzo pokrzywdzony, grzeczny, miły, kulturalny użytkownik. :c
Ani razu nie złamał netykiety a wy zaraz banujecie "BEZPRAWNIE" xD Smuteczki! d83dde31
hahaha, trochę rzal.

Paffeuu
Paffeuu
  21 marca 2014
leser
leser: ZAL

d83ddc4d
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  22 marca 2014

marlens?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.