Obserwator
Obserwator
  24 lutego 2014 (pierwszy post)

Gdzie się podziali ludzie c czatu ??? d83dde0f kiedyś było ponad tysiąc albo więcej , d83ddcbb to były czasy tak z 4 , 5 lat temu pozdrawiam wszystkich czatujących .

leser
leser
  27 lutego 2014
Saamczysko
Saamczysko: I nie będę wspominał o tym, że największy udział w tym wszystkim ma dobór niestabilnych emocjonalnie moderatorów


zgadzam sie...
Ela nie ma ft... czy to znaczy, ze nie bedzie juz nadzorowala tego wszystkiego? czy wejdzie znowu ktos, kto zepsuje to bardziej (o ile sie da)? A moze ktos zrozumial, ze czas na zmiany, bo po frekwencji widac jak to wszystko poszlo w dol ;D
CiastkoFranciskie
CiastkoFranciskie
  27 lutego 2014

Moderatorzy tez odchodzą xD
A czy ten czat da sie jeszcze bardziej popsuć ? chyba nie :P chociaż tutaj wszystko jest możliwe ;p
Zauważcie ze był nabór na Moderatorów Wiosny więc strzeżmy sieee ;D hahahah

Saamczysko
Saamczysko
  27 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Moderatorzy tez odchodzą xD A czy ten czat da sie jeszcze bardziej popsuć ? chyba nie :P chociaż tutaj wszystko jest możliwe ;p Zauważcie ze był nabór na Moderatorów Wiosny więc strzeżmy sieee ;D hahahah


Gówno widziałaś, gówno wiesz i gówno masz do powiedzenia, więc się nie udzielaj w temacie który Ciebie nie dotyczy, idź lepiej pobiegaj (zalecane) i przestań jeść przed komputerem!
CiastkoFranciskie
CiastkoFranciskie
  27 lutego 2014

A ciebie za to dotyczy ?? Dotyczy to każdego kto tu przebywa i kto sie chce wypowiedzieć .
jeśli chcesz juz tak bardzo wiedzieć to jestem na diecie , i kto jak kto ale Ty nie powinieneś się wypowiadać na mój temat na fotum!
Pilnuj lepiej swojeej dupy , zamiast spoglądać sie na innych , taka moja dobra rada.. panie "hejterze"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.