supaant
supaant
  3 lutego 2014 (pierwszy post)

tragedia jak ten czas zapieprza ;-/ co sie stalo z fotka? gdzie jakies zycie? gdzie znajomi? ostatnio sobie archiwum forum przegladalysmy z bananową z 2007 roku :D kupa smiechu jednym slowem, pozdrowienia dla ludzi z tamtego okresu :zakochany:

Mandarino
Mandarino
  6 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć, jestem tu nowa !

Czesc jestem tu stary ! :D :crylol:
PyroManiac
PyroManiac
  6 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: i dlatego najpierw zrobiłeś odpowiedni wstęp umywając ręce tym samym

Myślę, iż cytat z mojej 'stopki' w pełni rozwieje wątpliwości wszelakie... aczkolwiek nie oczekuję zbyt wiele po userach fotki...
(dla jasności, to nie był żaden personalny przytyk podczas cytowania Twojej wypowiedzi)
Shaitan
Shaitan
  6 lutego 2014

To ja też się pochwalę swoim przegrywem

22 listopada 2005
[*]

razotka
razotka
  6 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, iż cytat z mojej 'stopki' w pełni rozwieje wątpliwości wszelakie... aczkolwiek nie oczekuję zbyt wiele po userach fotki... (dla jasności, to nie był żaden personalny przytyk podczas cytowania Twojej wypowiedzi)

Myślę, że gdyby ten cytat był umieszczony tam nie na zasadzie kopiuj/wklej a 'o jaki mądry/prawdziwy/życiowy cytat, świetnie oddaje moje podejście do życia', ta dyskusja nie miałaby miejsca... aczkolwiek nie oczekuję zbyt wiele po userach fotki i dlatego się czepiam...
PinkChocolate997
wpis jest ukryty
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  7 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tragedia jak ten czas zapieprza ;-/ co sie stalo z fotka? gdzie jakies zycie? gdzie znajomi? ostatnio sobie archiwum forum przegladalysmy z bananową z 2007 roku :D kupa smiechu jednym slowem, pozdrowienia dla ludzi z tamtego okresu

Mnie to nawet nikt już nie pamięta :smutny:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Mandarino
Mandarino
  7 lutego 2014
Dekompresja
Dekompresja: Mnie to nawet nikt już nie pamięta

WilczeOczy d83ddc48 tak się pamięta ;D
praksyda
praksyda
  7 lutego 2014

cześć dziubaski.263a nie wiem o co chodzi , ale daje posta.

leser
leser
  8 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie sa obecnie trendy ?


powyzywac kogos, robic pod gorke, udupic moderatora :D
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WilczeOczy tak się pamięta ;D


Jakie wilcze oczy ? :zonk:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Mandarino
Mandarino
  12 lutego 2014
Dekompresja
Dekompresja: Jakie wilcze oczy ?

Widzisz nawet nie pamietasz swojego pierwszego nicku eh.... :D
lolopitolo
lolopitolo
  12 lutego 2014

SIEMA CIECIE BOXER JEST I BEDZIE

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.