esquil
esquil
  28 stycznia 2014 (pierwszy post)

dlaczego zamknął niewygodny dla siebie temat?
w tym temacie mozecie go obrazac banów nie bedzie bo pisalem z ft

Terrorysta96
Terrorysta96
  28 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego zamknął niewygodny dla siebie temat? w tym temacie mozecie go obrazac banów nie bedzie bo pisalem z ft


To już się na serio nudne robi...
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  28 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego zamknął niewygodny dla siebie temat? w tym temacie mozecie go obrazac banów nie bedzie bo pisalem z ft

eh boi sie ze ktoś będzie po nim jechał
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  28 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: esquil: dlaczego zamknął niewygodny dla siebie temat? w tym temacie mozecie go obrazac banów nie bedzie bo pisalem z ftTo już się na serio nudne robi...

czy nudne nie ale zabwane
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  28 stycznia 2014

Shaitanie zamykamy temat bo oni chcą cie obrazić tu :D d83dde31

PMSpraksydy
PMSpraksydy
  28 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zabwane


Tak zabawne, że nawet nie ma kto ci poklaskiwać i śmiać się razem z tobą :ziober2:

Momentami naprawdę tęsknię za czasami, gdy pojawiały się tu co chwilę tematy urodzinowe. Z tego naprawdę można było się pośmiać. A nawet sensownie podyskutować, teraz nic tylko nieudolny pseudohejt.
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  28 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: BezczelnyDestin: zabwane Tak zabawne, że nawet nie ma kto ci poklaskiwać i śmiać się razem z tobą Momentami naprawdę tęsknię za czasami, gdy pojawiały się tu co chwilę tematy urodzinowe. Z tego naprawdę można było się pośmiać. A nawet sensownie podyskutować, teraz nic tylko nieudolny pseudohejt.

eh nie ma d83dde2d przykro mi :)
KiepskiKochanek
KiepskiKochanek
  28 stycznia 2014

hahahah
smiechowo

esquil
esquil
  28 stycznia 2014

Jak zostać modelem?
2lata temu w autobusie zaczepiła mnie jakaś dynamiczna 30stka i dała mi wizytówkę mówiąc że powinienem spróbować, jakoś pokracznie wyjaśniłem ze to nie dla mnie i wywaliłem do kosza na przystanku na którym wysiadałem.
Z 5 miesięcy temu w pracy przyszła do nasz jakaś kontrola z innego oddziału posiedzieli u nas tydzień gdy odchodzili zostawili anonimowe notki o każdym z nas do wglądu o mnie napisali jakieś pierdoły oraz ze powinienem pracować w radio lub modelingu cytuje "masz dobra posturę i twarz która nie wygląda na pedalską to powinieneś łatwo się wybić *emotka*"

Niereformowalny
Niereformowalny
  28 stycznia 2014

Nuda :ziew:

KiepskiKochanek
KiepskiKochanek
  29 stycznia 2014

szit

Bianka
Bianka
  29 stycznia 2014

Którym FT? d83dde02

Vehuiah
Vehuiah
  29 stycznia 2014

serio nie macie pracy, szkoły, innych poważnych zmartwień, ?.. :and:
>niepełnosprawni w świecie, pełnoprawni w sieci.

KiepskiKochanek
KiepskiKochanek
  29 stycznia 2014

"oto Adam, ostatnio jara go HTML i grafika, jest w tym tak dobry, ze nie potrzebuje kieszonkowego od mamy, wiadomo z informatyki i matmy same piątki, Adam lubi sobie czasem popykać, to gry nauczyły go angielskiego"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.