Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013 (pierwszy post)

Dlaczego czat zaczyna śmierdzieć, że tak powiem brzydko GÓWNEM? Portal raczej z tego co się orientuję powinien służyć DO ZAWIERANIA NOWYCH ZNAJOMOŚCI, RANDEK I TYM PODOBNYCH. Z tego co zaobserwowałem Czat wygląda na pole bitwy Między HEJTERAMI A MODERACJĄ ( co się i tak zazwyczaj kończy tym, że hejterzy lecą do moderacji ze screenami na innych hejterów :crylol: ) Co jest główną przyczyną tego co się na nim dzieje? Czy czat zamieni się w to czym śmierdzi? Myślę, że to jest dobry temat do DYSKUSJI :) ps.: Sama nazwa FOTKA mówi dużo, a większość pseudohejterów nawet nie posiada tego, najwyraźniej nie rozumieją pojęcia tego słowa :crylol:

praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: nie w tym temat Madziu :)

ciesz się, ze ktoś ci go tu napędza. d83dde0f
Wracając do "hejterów, kombinatorów" Jak ktos jest bardzo nadgorliwy i na siłe próbuje kogos udupić, to też idzie zauważyć.
Mają miedzy sobą jakieś porachunki i robią zamieszanie wokół siebie.(nie,nie Łukasz, to nie o tobie, bo zaraz bedzie ,ze robię obraz pamięciowy twoj w postach)
Na czat nie ma złotej recpety, to nie ośrodek resocjalizacyjny, kółka wzajemnej masturbacji, tfuu miało być adoracji*
zawsze bedą sie nawzajem napędzać, ale co mody by robiły gdyby wszyscy byli grzeczni;(
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: ciesz się, ze ktoś ci go tu napędza. Wracając do "hejterów, kombinatorów" Jak ktos jest bardzo nadgorliwy i na siłe próbuje kogos udupić, to też idzie zauważyć. Mają miedzy sobą jakieś porachunki i robią zamieszanie wokół siebie.(nie,nie Łukasz, to nie o tobie, bo zaraz bedzie ,ze robię obraz pamięciowy twoj w postach) Na czat nie ma złotej recpety, to nie ośrodek resocjalizacyjny, kółka wzajemnej masturbacji, tfuu miało być adoracji* zawsze bedą sie nawzajem napędzać, ale co mody by robiły gdyby wszyscy byli grzeczni;(

i tak ten czat wg regulaminu wyglądałby tak:

Lamus: pisać
Przegrana: poznam
Debil: podlaskie
AnonimowyMasturbator: wolny
SuperDebil125: siema

:)
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: Lamus: pisać Przegrana: poznam Debil: podlaskie AnonimowyMasturbator: wolny SuperDebil125: siema

a miedzy lamusami, plackami i innymi, jest tak.
Zosia;**********************************
Kamil ;33333333333333333333333333333333333333333
Zbyszek :***********************************************************************
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: a miedzy lamusami, plackami i innymi, jest tak. Zosia;**********************************


ej sam cie tak witam, i ci tłumaczyłem że jesteś placek. Chodzi mi o to, że na czacie hmmm np.: atmosfera nie zawsze musi być miła, a jak z kimś się spierasz nie obrażając go możesz wyrwać gaga itp :crylol: a i co do "bezzdjęciowców" moja myśl jest błędna? :)
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: ej sam cie tak witam, i ci tłumaczyłem że jesteś placek

jeszcze kradniesz moje pomysły, to ja zawsze pisze o plackach ;/
Lukasz
Lukasz: a i co do "bezzdjęciowców" moja myśl jest błędna? :)

kurde no troche tak, bo niektórzy się wstydzą np; i nie chcą fotek dodać XDDDDDDDDDD
----- --------- --------- --------------- ------------------------------------ ------------- -------------------- --------------------
dobra starczy nabijania, dzisiaj was troche na czacie pognębie, bo przez ostatnie dni troche zaniedbałam "dzieci czatowe"2764
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: kurde no troche tak, bo niektórzy się wstydzą np; i nie chcą fotek dodać XDDDDDDDDDD


to niech przerobią je w photoshopie :crylol:
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013

Ja np jestem brzydki temu mam czarno-białe zdjęcia :lol:

praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: Ja np jestem brzydki temu mam czarno-białe zdjęcia

no ja też mam 2 lata te same fotki, ale chyba nie bede psiac głośno, że zmarszczek mi przybywa i dlatego nie szaleje tak z fotkami, a"fotoszopowac" nie umiem;/
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: no ja też mam 2 lata te same fotki, ale chyba nie bede psiac głośno, że zmarszczek mi przybywa i dlatego nie szaleje tak z fotkami, a"fotoszopowac" nie umiem;/


Scr dziękuję bardzo, już możesz nie wchodzić na czat, wszyscy się dowiedzą o twoich zmarszczkach xDXDDDDDD :crylol:
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: Scr dziękuję bardzo, już możesz nie wchodzić na czat, wszyscy się dowiedzą o twoich zmarszczkach

anonimowe forum" fotka.org ";D
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: anonimowe forum" fotka,org ";D


xDD
Blue
Blue
  17 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dobry temat.
Kilka lat temu nie było aż takiego "hejtingu", jeśli to w ogóle można nazwać hejtingiem. Popatrzcie, że obecnymi "hejterami" są dzieciaki, które znają się tylko między sobą. To same świeżaki.
Kiedyś każdy znał każdego, nie spinaliśmy się tak jak to jest obecnie.
Wchodziła osoba o IQ na poziomie ryby, dostawała bana i więcej już jej nie widzieliśmy.
Brakuje mi starego czatu.

Pomysł z banem "na osobę" jest trafiony.

Lukasz
Lukasz
  17 grudnia 2013

..d83ddc4d

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  17 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: Dlaczego czat zaczyna śmierdzieć, że tak powiem brzydko GÓWNEM? Portal raczej z tego co się orientuję powinien służyć DO ZAWIERANIA NOWYCH ZNAJOMOŚCI, RANDEK I TYM PODOBNYCH. Z tego co zaobserwowałem Czat wygląda na pole bitwy Między HEJTERAMI A MODERACJĄ ( co się i tak zazwyczaj kończy tym, że hejterzy lecą do moderacji ze screenami na innych hejterów ) Co jest główną przyczyną tego co się na nim dzieje? Czy czat zamieni się w to czym śmierdzi? Myślę, że to jest dobry temat do DYSKUSJI :) ps.: Sama nazwa FOTKA mówi dużo, a większość pseudohejterów nawet nie posiada tego, najwyraźniej nie rozumieją pojęcia tego słowa

Czat od zawsze był polem bitwy słownej, zarówno między moderacją, jak i userami. Różnica polegała na tym, że na czacie potrafiono "kozaczyć" z umiarem. Jak też wspomniał Blue - ryby wracały do swojego stawiku. ;>

Przyczyna - za dużo swobody danej userom, ograniczenie możliwości reakcji moderacji.
Coś kosztem czegoś - okej, ale troszkę logiki, bo też : co za dużo to niezdrowo.

Zło i dobro w jednym - pokoje prywatne - a zwłaszcza za duże prawa założycieli - takie gag-owanie powinno być zdjęte, bo przeważnie jest ono z tyłka wzięte, zależne - nie oszukujmy się - od "widzi mi się". Okej, rozumiem kicki, bo to pokój prywatny i dana osoba może sobie nie zyczyć obecności jakiegoś usera, ale gag po co, do uwalenia znajomych "dla jaj". Spoko, tylko potem wycie...

Wspomniane zostały fejki - możliwość wchodzenia osób bez fotek w profilu i czatowania, problemy i dziwne sytuacje, bany, kolejne konta. Tego nie zatrzyma nikt - NIKT dopóki jest możliwość pisania na czacie dla osób bez zdjęć. Osoby niezweryfikowane nie mogą pisać na czacie, tak samo powinno być z fejkami. Ja rozumiem konta na wszelki wypadek, bo sprawdzić coś trzeba, bo to bo tamto, można pisać i pisać. Ale portal sam dał możliwość tworzenia fejków pozwalając na 3 konta oficjalne/"legalne". I tak koło się zamyka, syf był, jest i będzie, bo mając na jednym koncie bana domniemany prowokator wejdzie na drugie.

Co do osób robiących burdel na pokojach, to niezależnie od posiadania czy braku fotek - jak chcą zamieszania, to je sprowokują. Chore? XXI wiek, możliwości, dystans lub jego brak. Fakt, dużo osób przychodzi się wyżyć, ale niestety portal nie posiada i posiadać nie będzie psychologa w wersji virtual, ani żadnej opcji, która wyczułaby zamiary danej osoby. d83dde02

Pozdrawiam ;-)
Lukasz
Lukasz
  17 grudnia 2013
esquilo
esquilo: Osoby niezweryfikowane nie mogą pisać na czacie, tak samo powinno być z fejkami


d83ddc4d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.