Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013 (pierwszy post)

Dlaczego czat zaczyna śmierdzieć, że tak powiem brzydko GÓWNEM? Portal raczej z tego co się orientuję powinien służyć DO ZAWIERANIA NOWYCH ZNAJOMOŚCI, RANDEK I TYM PODOBNYCH. Z tego co zaobserwowałem Czat wygląda na pole bitwy Między HEJTERAMI A MODERACJĄ ( co się i tak zazwyczaj kończy tym, że hejterzy lecą do moderacji ze screenami na innych hejterów :crylol: ) Co jest główną przyczyną tego co się na nim dzieje? Czy czat zamieni się w to czym śmierdzi? Myślę, że to jest dobry temat do DYSKUSJI :) ps.: Sama nazwa FOTKA mówi dużo, a większość pseudohejterów nawet nie posiada tego, najwyraźniej nie rozumieją pojęcia tego słowa :crylol:

JakZycEch
JakZycEch
  16 grudnia 2013

postujcie nicki wszystkich donosicieli

Zjawa
Posty: 114 (po ~265 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 148
Zjawa
  16 grudnia 2013

Czat nie jest tutaj winny ... ..
Problem jest w użytkownikach którzy czują się anonimowy , bo mają przydzielaną na czacie swoją nazwę użytkownika ..

Ja mam pomysł :) jeśli chcecie mieć porządek na czacie .
Miłe rozmowy na poziomie , mniej trolli , mniej spamu , to znieście na czacie nazwy użytkowników , a zróbcie połączenie na facebook ...

ludzie którzy będą chcieli pogadać na czacie będą musieli połączyć swój profil z facebook ...
Jeżeli user wejdzie na czat i każdą wypowiedź jego zamiast " Wredzioch " będzie podpisywana Imieniem oraz Nazwiskiem , to zanim coś napisze pomyśli .

d83ddc63 d83dde02

Zapoznałem się z Twoją opinią i doszedłem do wniosku, że niespecjalnie mnie ona obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie którzy będą chcieli pogadać na czacie będą musieli połączyć swój profil z facebook ... Jeżeli user wejdzie na czat i każdą wypowiedź jego zamiast " Wredzioch " będzie podpisywana Imieniem oraz Nazwiskiem , to zanim coś napisze pomyśli .


To zrobi fejka na fb -.- , lepiej byłoby zrobić tak, że OSOBA NIE MAJĄCA ZDJĘĆ, NIE MOŻE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA CZACIE. Ale kto mnie przeczyta, i przyzna mi rację lol xDXD Fotka raczej nie patrzy na jednego z pionków :crylol:
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Lukasz
Lukasz: OSOBA NIE MAJĄCA ZDJĘĆ, NIE MOŻE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA CZACIE


albo ban na osobe, nie na konto.
User ban 24h. zakaz wjazdu na czat przez 24h :ziober2: pomysł wspaniały xd
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: albo ban na osobe, nie na konto. User ban 24h. zakaz wjazdu na czat pomysł wspaniały xd


co z tego jak i tak wróci :crylol: rozwiązanie mało przemyślane d83ddc4e
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: co z tego jak i tak wróci

to trzeba tak zrobić, ze jak już ma bana, to już z innego konta nie wejdzie," wszystko się może zdarzyć...":nutki:
nie no, nie bede siać herezji przed świetami. ;D
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: to trzeba tak zrobić, ze jak już ma bana, to już z innego konta nie wejdzie," wszystko się może zdarzyć..." nie no, nie bede siać herezji przed świetami. ;D


Nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, tak samo jak nie rozumiesz nazwy FOTKA.PL. Chodziło mi o to że i tak wróci po 24h, i znów zrobi burdel z czatu, dostanie blokadę, nowy "bezzdjęciowiec" i znów jazda. Myśl Madziu :D d83dde09
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: Chodziło mi o to że i tak wróci po 24h, i znów zrobi burdel z czatu,

no przecież niektórzy ciagle to robią nawet mając zdjęcia, i właśnie tacy "stali bywalcy" najwięcej mają na sumieniu :D
niż ci "bez zdjęć" :ziober2:
problem nie tkwi w pojedynczych przypadkach osób bez zdjęć, bo nawet jak ktoś chce być anonimowy na chwile tylko po to zeby zrobic burdel, to i tak prędzej czy później wpadnie.
Chyba, ze ktos żyje tylko na czacie, kombinuje z IP co chwile.. no ale chyba aż takich nałogowców nie mamy ? ;D
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: no przecież niektórzy ciagle to robią nawet mając zdjęcia, i właśnie tacy "stali bywalcy" najwięcej mają na sumieniu :D niż ci "bez zdjęć"


zgniłem
praksyda
praksyda: Chyba, ze ktos żyje tylko na czacie, kombinuje z IP co chwile.. no ale chyba aż takich nałogowców nie mamy ? ;D


tu się mylisz XD

praksyda
praksyda: problem nie tkwi w pojedynczych przypadkach osób bez zdjęć, bo nawet jak ktoś chce być anonimowy na chwile tylko po to zeby zrobic burdel, to i tak prędzej czy później wpadnie.


wierz mi tego jest pełno, nawet sam się dowiedziałem że mam profil na sexfotka, musiałem być bardzo pijany, bo jakoś nie pamiętam żebym je zakładał, dziwne że "gall anonim" mi to podesłał oO
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
praksyda
praksyda:


chyba rzadko bywasz na czatach typu WOLNI :crylol:
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: zgniłem

czuje, czuje...;/
Lukasz
Lukasz: tu się mylisz XD

aha, czyli jednak, mieszkają na czacie niektórzy, mam nadzieje, ze do szkoły czasem wychodzą;D
Lukasz
Lukasz: chyba rzadko bywasz na czatach typu WOLNI

a co tam takiego jest ciekawego?:D
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013
praksyda
praksyda: a co tam takiego jest ciekawego?:D

wóda dziwki i lasery
praksyda
praksyda: aha, czyli jednak, mieszkają na czacie niektórzy, mam nadzieje, ze do szkoły czasem wychodzą;D


jeśli ktoś pracuje nocami jak ja, ma o wiele lepiej. Dążysz do opisania mojej osoby? ;]
praksyda
praksyda
  16 grudnia 2013
Lukasz
Lukasz: jeśli ktoś pracuje nocami jak ja, ma o wiele lepiej. Dążysz do opisania mojej osoby? ;]
musiałabym siedziec 24 h zeby stwierdzić, kto wchodzi pogadac o niczym a kto tam mieszka, ale to nie na moje możliwosci, chyba ze z 2 l red bulla wypije ;p
Lukasz
Lukasz: wóda i lasery

czyli to co wszedzie ;D
Lukasz
Lukasz
  16 grudnia 2013

nie w tym temat Madziu :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.