MichalJack
MichalJack
  22 listopada 2013 (pierwszy post)

Dlaczego np. moderatorzy nie zachwalają użytkowników i zachęcają ich do rozmowy? Nie piszą w swoich słodkich ramkach np.:"no weź mnie pokochaj,...albo...spokój teraz mów...mod, pogadajcie na priv i wszystko będzie oki". No czemu? Dlaczego moderatorzy nie zachęcają innych osób do zabawy słownej? Dlatego, że wszyscy moderatorzy są osobami bezmyślnymi jaki idioci? Przez ponad 7 lat nie spotkałem się z żadną formą zachęty od strony moderatorów tylko żądaniem aby czegoś nie robić

MichalJack
MichalJack
  22 listopada 2013

Jesteście nieźle popieprzeni. To jest jakiś popkulturą a może przykazania z wyższej instancji? fotkakultura.pl???

MichalJack
MichalJack
  22 listopada 2013

Nie wiecie co zrobić z takimi wg waszego mniemania "problematycznymi ludźmi" a więc ich blokujecie i zakańczacie temat... możecie go zakańczać ile razy tylko chcecie ale on zawsze będzie powracać

MichalJack
MichalJack
  22 listopada 2013

Gratulacja Fotka wychwaliliście 99% idiotów ale ja się temu jeszcze bardziej, bardziej dociekliwie przyjrzę.

MlLOSC
Posty: 4 (po ~2214 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 21
MlLOSC
  23 listopada 2013

ja bylem idealny :(

szadoll
szadoll
  23 listopada 2013

A czego ty sie spodziewales bo bezmozgich moderatorach,oni sa tylko po to zeby banowac

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.