mozefajny
mozefajny
  12 listopada 2013 (pierwszy post)

Czy tu działają tylko sami wolontariusze? naprawdę nie ma pracownika, który dostaję za to pieniądze? nie ma ?są wolontariusze? co niektórzy nie działają tak jak trzeba? Faworyzując innych?przymykając oko na niedopuszczalne słowa? a jak ja coś powiem to albo dostaję upomnienie też niezbyt miłe albo ban...

Wydaje mi się,iż tak a nawet nie wydaję...

ostatecznycios
ostatecznycios
  12 listopada 2013

Forum to nie takie miejsce na takie dyskusje
VI. Zgłoszenia naruszeń i skargi
Zasady napisania zgłoszenia/skargi: W wiadomości proszę podać: nazwę pokoju, dzień i dokładną godzinę. Opisz też w skrócie zaistniałą sytuację, swoje zgłoszenie/skargę możesz poprzeć dowodami w postaci zrzutów ekranu.
Poprawny zrzut ekranu jest wyraźny, posiada datę i godzinę (widoczny zegar z datą na Twoim komputerze). Zgłoszenia, skargi rozpatrują Moderatorzy Globalni.
Jeśli chcesz wysłać zażalenie, zostaw im wiadomość na koncie: moderatorglobalny.fotka.pl. Na zgłoszenie zażalenia/skargi masz 48 godzin. Po upływie tego czasu, moderator nie ma obowiązku weryfikować słuszności blokady czy skargi.
Przesłana przez Ciebie wiadomość nie będzie nigdzie indziej wykorzystywana. Moderator nie zdradzi również innym użytkownikom informacji od kogo otrzymał zgłoszenie naruszenia Regulaminu. Jesteś w pełni anonimowy.
Pamiętaj, nie zgłaszaj każdego drobnego przewinienia. Skup się na tych osobach, które robią to w sposób nagminny. Moderatorom nie zależy na rozdawaniu jak największej ilości blokad.
Jak zrobić zrzut ekranu: Najszybszy sposób - kliknij na klawiaturze na przycisk 'PrintScreen'/'PrtSc', następnie otwórz dowolny program graficzny (np. Paint, Photo Filtre, itd.), kliknij Ctrl+V i zapisz plik na dysku. Screen hotlinkujemy przy użyciu uploaderów internetowych albo bezpośrednio za pomocą PW (ikonka obrazka w oknie wiadomości).

Bianka
Bianka
  13 listopada 2013

znowu wolontariusze.. :D no wolontariusze no :ziober2:jeśli ktoś jest taki "niesprawiedliwy" zgłoś do MG i po sprawie:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.