RQ777
RQ777
  28 lipca 2013 (pierwszy post)

Nie wiem gdzie sie odwolywac od bana na chacie wiec pisze tutaj, jak cos prosze o przeniesienie. 28.07.13 00:40, dostalem bana na tydzien za ublizanie i przeklinanie :o nawet nie mam pojecia od kogo...Ban niesluszny gdyz nie obrazalem nikogo, moze przeklnalem z kilka razy, ale przegieciem jest ban na 7 dni, prosze o unbana.

Shaitan
Shaitan
  28 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: .Ban niesluszny gdyz nie obrazalem nikogo, moze przeklnalem z kilka razy, ale przegieciem jest ban na 7 dni, prosze o unbana.


15 ban od kwietnia + jeszcze kilka gagów + podobna sytuacja na twoich pozostałych kontach - nie nie jest niesłuszny. Jak stale łamiesz zasady to bany mogą być coraz dłuższe a w rezultacie prowadzić do stałej blokady konta.
To mój punkt widzenia, jeśli jednak nadal uważasz że zostałeś niesłusznie zbanowany, złóż zażalenie do MG czatu. http://www.fotka.pl/forum/czat/415581,NETYKIETA_FAQ_CZAT tam masz podane ich loginy, zalecam też zapoznanie się z całym tematem ;)
Dee
Dee
  28 lipca 2013

ojejq ;x bedzie mi Ciebie brakowac d83dde25

RQ777
RQ777
  28 lipca 2013

Troszke duzo tych banow :O jeden mod sie uparl i banuje : // no ten ban akurat na pewno nie byl sluszny ; /

Dee: mi Ciebie tez, smuteczek : c

Shaitan
Shaitan
  28 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jeden mod sie uparl i banuje

No jakoś nie jeden ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: no ten ban akurat na pewno nie byl sluszny

Napisałem ci już gdzie możesz złożyć zażalenie. MG zbadają sytuację i bana zdejmą, jeśli uznają że faktycznie był nadany niesłusznie.
Temat wyjaśniony więc zamykam ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.