Cxo
Cxo
  12 lipca 2013 (pierwszy post)

mam Linuxa i chce wejsc na czat , jest ladowanie ale dalej nic nie ma bo ladowanie stoi w miejscu .

praksyda
praksyda
  12 lipca 2013

spokojnie, czat dostał nowy silnik 2 dni temu, trwają remonty, wszystko wróci do normy niebawem, cierpliwości.

Mandarino
Mandarino
  12 lipca 2013
praksyda
praksyda: cierpliwości.

Podbijam praksie d83ddc4d
Cxo
Cxo
  12 lipca 2013

dalej na abdobe Flash Player fotka leci

Shaitan
Shaitan
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dalej na abdobe Flash Player fotka leci


Tak, i raczej szybko się to nie zmieni ;)
PiCiLab
PiCiLab
  12 lipca 2013

Na najnowszym Flashu pod FF czat jak i strona główna nie działa, oraz inne błędy i problemy wyskakują.
Nie wiem w co wy się bawicie ale zatrudnijcie dobrych informatyków

Shaitan
Shaitan
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na najnowszym Flashu pod FF czat jak i strona główna nie działa, oraz inne błędy i problemy wyskakują. Nie wiem w co wy się bawicie ale zatrudnijcie dobrych informatyków

Profilaktycznie odświeżyłem ci konto, sprawdź teraz. Jak nadal będziesz miał problemy kieruj się do administracji, jednak najpierw upewnij się że nie masz jakiegoś syfu w przeglądarce, nic ci nie blokują wtyczki typu adblock.
Bianka
Bianka
  13 lipca 2013

podbijam podbitych!

FazoMisiek
FazoMisiek
  13 lipca 2013

sproboj na firefox'ie

vip555
vip555
  21 lipca 2013

witam... zweryfikowalem swoje konto i nie moge z nikim rozmawiac na czacie, stronka sie laduje , ludzie sa ale nie moge nikogo zaprosic do prywatnej rozmowy tylko moge pisac na ogolnym...dlaczego tak jest?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.