ZakazWstepuElo
ZakazWstepuElo
  12 czerwca 2013 (pierwszy post)

Do jakiegoś typa z dnia 12.06 o godz 8.27 Chciałbym się dowiedzieć za co dostałem bana!"pewnie się nie dowiem" Ziomuś jeżeli nie znasz zasad moderatora to tym się nie zajmuj ! i nie ważne czy na 1h,ale co nie którzy moderatorzy Czatu nadużywają swoich praw ! -cukierek cukierek ślini się jak napalony !

praksyda
praksyda
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

wszelkie pytania i skargi ziomuś kieruj do moderatorów globalnych MG--> http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli nie znasz zasad

Konto usunięte
Konto usunięte: to tym się nie zajmuj

d83ddc46
Właśnie.

Znowu żal za bana, zamiast wziąć to na klatę...echhh. I tak bardzo, trzeba było czytać regulamin. :and:

btw.
praksyda
praksyda: skargi ziomuś kieruj do moderatorów globalnych

:tak:
ZakazWstepuElo
ZakazWstepuElo
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pomyśl,że kiedyś może być odwrotnie !

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty przyjąłem to za dużo razy !

Trochę kultury nie zaszkodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale tym razem nie wytrzymałem dostałem bana,ze napisałem o życiu bez zero wulgarnego słowa,weź się nie pogrążaj robiąc siebie kogoś kim nie jesteś pisząc " I tak bardzo, trzeba było czytać regulamin" Regulamin chyba wszędzie jest taki sam lub podobny.




P.S. Dostałeś sugestię- trafną i tam kieruj swoje skargi, a nie bulwersujesz sie na forum,. Złość w niczym Ci nie pomoże. ;-)
praksyda
praksyda
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyśl,że kiedyś może być odwrotnie !
na forum sie niczego nie dowiesz, dostałeś linka, pisz tam, wszystko jest do wyjaśnienia. ;)
Daginda
Daginda
  12 czerwca 2013
esquilo
esquilo: Znowu żal za bana, zamiast wziąć to na klatę...echhh.

Chciał się dowiedzieć za co ma bana, a Ty że ma to wziąć na klatę...
d83ddc47
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: "pewnie się nie dowiem"

może, że tak się ładnie wyrażę - członkiem w ryj - jako sposób na wyrażenie swojej dezaprobaty na małego kopa :)
melisę proponuję ;)
pozdro ziom ;D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciał się dowiedzieć za co ma bana, a Ty że ma to wziąć na klatę...

Ale tego nie dowie się na forum.
Nie muszę do tego aż tak przeciążać swoich synapsów mózgowych, karę trzeba przyjąć, jaka by nie była, a jak ma siezastrzeżenia, pyta się pod wskazanym adresem.

artLiszka
artLiszka: może, że tak się ładnie wyrażę - członkiem w ryj - jako sposób na wyrażenie swojej dezaprobaty na małego kopa :) melisę proponuję ;)

:rotfl:
Daginda
Daginda
  12 czerwca 2013
esquilo
esquilo:

1. Musisz wziąć pod uwagę, że MOD też ma prawo się pomylić i dać niesłusznego bana
2. Nie wiedział gdzie ma się z tym skierować napisał tutaj, dostał odpowiedź temat do zamknięcia. Nie musisz mu nic udowadniać, bo Ty od tego nie jesteś :) Pozdrawiam.
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013

3 pierwsze tematy podwieszone - zamknięte
tam jest całe źródło informacji :)
wystarczy doczytac :)
nie trzeba tematu zakładac - chyba, że nie chce się komuś czytac :) to i temat założy bo ....... wygodniej ? ;)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Mandarino
Mandarino
  12 czerwca 2013

[quote=artLiszka]nie trzeba tematu zakładac - chyba, że nie chce się komuś czytac :) to i temat założy

Dzięki temu forum jeszcze nie umiera d83dde0c

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013

temat i tak zostanie zamknięty ;)
więc co to za "życie" ;)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: MOD też ma prawo się pomylić i dać niesłusznego bana

Oczywiście, że tak, mod też człowiek.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musisz mu nic udowadniać, bo Ty od tego nie jesteś :)

Piszę, co myślę.
Pozdrawiam.
Nie będę wdawała się w dalsze dyskusje. Prawo wypowiedzi i odniesienia się do założonego tematu ma każdy użytkownik portalu.
Mandarino
Mandarino
  12 czerwca 2013

Tu chodziło jedynie o rozgłos nad niezadowoleniem usera taki szum wokół tego :) myślę że doskonale wiedział gdzie ma z tym się zgłaszać ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.