Maryla
Maryla
  20 lutego 2013 (pierwszy post)

nie wiem o co tu chodzi, więc piszę temat. dawno mnie nie było, nikt nie zauważył i jeszcze długo nie mnie będzie :-) jednak jak na największą plotkarę fotuni przystało, powinnam wiedzieć co się dzieje. no nie?

jakieś wygrywy, przegrywy? nowe miłości, powroty? jakieś nowe gwiazdy?
pozdrawiam, m.

KickPuncher
KickPuncher
  22 lutego 2013

Nie czytalem tematu, postow, nie mam na to czasu. Siede samotnie w domu i spijam browara zastanawiajac sie, co zrobilem z zakupionymi wczesniej szlugami. Jest srodek tygodnia, dla urlopowicza to i tak bez roznicy. Mam bana na forum z konta Łajzy - jak zwykle nie wiem za co i jak zwyke jestem niewinny, ale uj z tym. Pije w samotnosci, poniewaz jestem nazarty jak swinia specyfikiem ktory potocznie zwie sie feta, gdyz umysl Moj nie poradzil sobie za dnia z iloscia spozytego alkoholu wiec Moi lekarze wpadli na jakze zjebisty pomysl zeby mNIE NACPAM CO BYM NIE MARNOWAL CZASU NA ZBEDNY SEN. Ogolnie rzecz ujmujac pomysl chuyowy, lecz niestety - musze z tym teraz jakos zyc. Wiem, ze nie interesuja was stan Mojego samopoczucia jak i rowniez opis aktualnie przezywanej chwili, aczkolwiek jesli doczytaliscie ten tekst do TEGO momentu wlasnie, wnioskuje, ze doczytacie Ma chwilowa refleksje do konca. Jak juz wspomnialem wczesniej, zostalem nieswiadomie nacpany przez Moich rowiesnikow, co mialo Mi pomoc w aktywnym spedzaniu Mego wolnego czasu. Niestety, zaden z Moich pomocnikow nie przewidzial, ze po postawieniu Mnie na nogi ow specyfikiem, sami moga nie dotrwac konca. I tym oto sposobem zostalem jako jedyny ktory nie poddal sie uposledzeniu jakie wywoluje nadmierna ilosc alkoholu. Bardzo im kuzwa dziekuje. Chyba skocze po szlugi... pozdro,

Cukierkowa
Cukierkowa
  22 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli doczytaliscie ten tekst do TEGO momentu wlasnie, wnioskuje, ze doczytacie Ma chwilowa refleksje do konca.


o 5:03 czat padł ;C a z racji tego, ze nie mogę zasnąć to czytałam Twoją dzisiejszą refleksję z ogromnym zainteresowaniem, Szczerze przyznam, że się zawiodłam, bo liczyłam na jakiś ciekawszy opis i może jakieś rozwinięcie, ale cóż... Dziękuję za lekturę :D
KickPuncher
KickPuncher
  22 lutego 2013
Cukierkowa
Cukierkowa: Szczerze przyznam, że się zawiodłam, bo liczyłam na jakiś ciekawszy opis i może jakieś rozwinięcie

Polska mentalnosc :C
Cukierkowa
Cukierkowa
  22 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska mentalnosc :C

:smutny: no co Ci poradze ;c
Maryla
Maryla
  23 lutego 2013
gaillard
gaillard: Jak to nie? Ja ostatnio wspominałam o Tobie w jakimś temacie i stwierdziłam, że chyba zrezygnowałaś z życia fotkowego. Miło, że wpadłaś tu, ale szkoda, że takie temat dla trolla założyłaś. :*.
Bo zrezygnowałam. Nie o taką fotkę walczyłam, pełną pokemonów i czatowych gwiazd za dwa złote. :ninja: Wpadłam tu, żeby zobaczyć co się dzieje, a później z czystym sumieniem usunąć konto, znowu. Tym razem definitywnie :D Wolę zająć się moją miłością, a nie niedorozwiniętymi umysłowo chłoptasiami z czaciku, huahua.

gaillard
gaillard: Ale wiem, że na więcej ją stać. :D

Mówisz o tych tematach pełnych burzliwych dyskusji o życiu i literaturze? :D
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  23 lutego 2013
Maryla
Maryla: Bo zrezygnowałam. Nie o taką fotkę walczyłam, pełną pokemonów i czatowych gwiazd za dwa złote. Wpadłam tu, żeby zobaczyć co się dzieje, a później z czystym sumieniem usunąć konto, znowu. Tym razem definitywnie :D Wolę zająć się moją miłością, a nie niedorozwiniętymi umysłowo chłoptasiami z czaciku, huahua.


zabolalo:(
Shaitan
Shaitan
  23 lutego 2013
Maryla
Maryla: Wpadłam tu, żeby zobaczyć co się dzieje, a później z czystym sumieniem usunąć konto, znowu. Tym razem definitywnie :D


Wrócisz, jak każdy ;)
praksyda
praksyda
  23 lutego 2013
Maryla
Maryla: Wolę zająć się moją miłością, a nie niedorozwiniętymi umysłowo chłoptasiami z czaciku, huahua.

.Jestem tam tyle lat a jakos specjalnie nie zwracam uwagi na miłości czatowe.

Miłość swoją drogą i czat też... :ninja:

ps.cytowanie nie działa tak jak powinno?,czy mi sie wydaje.
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  23 lutego 2013

nie działa bo ona usunela konto i coś sie popsulo

stawiam swoją gwiazde ,ze za miesiac tu wroci xD

Shaitan
Shaitan
  23 lutego 2013
praksyda
praksyda: ps.cytowanie nie działa tak jak powinno?,czy mi sie wydaje.


W przypadku usuniętego konta nie pojawi się avatar w cytacie, no bo skąd? ;p Anyway fakt, nie pojawia się nawet ramka cytatu i to jest błąd.
PS: gdy ktoś założy teraz konto z jej loginem to pokaże się avatar i będzie prowadził do tegoż profilu :rotfl:
praksyda
praksyda
  23 lutego 2013
Shaitan
Shaitan: fakt, nie pojawia się nawet ramka cytatu i to jest błąd.

no o to mi chodziło,myślałam,ze ja mam znów jakiś błąd i źle widze,bo 2 dni to mi jakieś ufo psuło profil :ninja:
teraz moze już bedzie działać.
Shaitan
Shaitan: PS: gdy ktoś założy teraz konto z jej loginem to pokaże się avatar i będzie prowadził do tegoż profilu

nie podsuwaj im takich pomysłów :rotfl:
Shaitan
Shaitan
  23 lutego 2013
praksyda
praksyda: nie podsuwaj im takich pomysłów


Pomysł nie pomysł, zauważyłem już w kilku tematach takie historie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.