Samczysko
Samczysko
  26 stycznia 2013 (pierwszy post)

Przylazłem na forum poprzeklinać bo na czacie za przeklinanie już mnie zbanowano.

Tak więc przeklinam:

UJ
I jeszcze raz: UJ
I jeszcze jeden raz: UJ

Kto chce się wyżyć i poprzeklinać sobie UJEM śmiało.

Wiem że temat z dupy i bez sensu ale idealnie odzwierciedla mojego bana za UJA, tak więc ku przestrodze - UJ = ban

Pozdrawiam Karole co banUJE za UJE

PS: No

ZlMNA
ZlMNA
  26 stycznia 2013
d83dde31d83ddca9..
MisterOK
MisterOK
  26 stycznia 2013

I slusznie robi, sam zaznaczasz ze przyszedles tu przeklinac i dalej uzywasz tego zwrotu a na czacie ukrywanie przeklenstw czy nie pisanie ich pelnej nazwy oznacza wlasnie BANA, wiec czego sie czepiasz to sam nie ogarniam tego.

Samczysko
Samczysko
  26 stycznia 2013

Człowieku...

UJ zostało przez Karole zinterpretowane jako przekleństwo więc skoro jest? przekleństwem to przylazłem poprzeklinać a ponieważ wiem że przekleństwem nie jest to wiem że tu bana nie dostanę.

Niczego nie kryłem, UJ napisałem w pełnym żartobliwym zdaniu a ponieważ Karola jeszcze bolca w p* nie miała to uznała to za coś złego. Po to się używa tego typu słów żeby nikogo nie urazić a wtajemniczeni wiedzieli o co kaman. Nie rozumiem jaki sens jest dawać uprawnienia moderacyjne dzieciakom które jeszcze nie znają znaczenia odpowiedzialności za powierzone im zadania, O ile nie raz się wkurzałem na nadgorliwych modów tak tutaj nie mamy do czynienia z nikim nadgorliwym tylko głupim.
Mógłby ktoś ogarnąć pewne osoby z funkcjami bo wlepianie banów za coś takiego uważam co najmniej za bezsensowne.

I nie przyszedłem tutaj popłakać bo w zasadzie mam gdzieś bana na godzinę, ale chciałem zwrócić uwagę na problem.

praksyda
praksyda
  26 stycznia 2013

wstrząsające :szok: 1 :szok:2 :szok: 3

Samczysko
Samczysko
  26 stycznia 2013

No spoko, to wy sobie poszydźcie teraz póki nikt jeszcze nie zamknął tematu lizodupy ;)

MisterOK
MisterOK
  26 stycznia 2013

a wiec poplaczesz godzinke i Ci przejdzie:)

gdyby ten ,,dzieciak" sie nie nadawal na moda to by go nie miala:)

a zartobliwe zdania, zartobliwymi bo ci co bany otrzymuja wiecznie niewinni i pokrzywdzeni. Wrzuc na luz.

praksyda
praksyda
  26 stycznia 2013

skargi do MG,forum to nie ściana płaczu.

Samczysko
Samczysko
  26 stycznia 2013

Człowieku part.2

Ten dzieciak przed dostaniem moda - moda nie miał. Więc jak ktoś mógł ocenić co z tym modem będzie robić? Z resztą to nie jedyny taki przypadek, a wielu tego typu modów już modami nie jest.

I pisałem że nie przylazłem tutaj płakać o bana. Każdy kto wspomni o banie musi być odrazu osobą od spin o bana?

Po prostu uważam to za bzdurą i czy dostał bym za to choćby upomnienie słowne to bym tu wlazł żeby o tym napisać bo uważam to za totalną bzdurę.

Tyle w temacie bo w zasadzie więcej do dodania nie mam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.